Sonia Village Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Sonia Village Hotel Halkidiki

Sonia Village Hotel Halkidiki eshte e vedosur ne gadishullin Sithonia me nje distance rreth 100 meter nga plazhi. Hoteli ofron sherbim All inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Sonia Village Hotel Halkidiki ndodhet ne qytetin turstik Gerakini. Hoteli ofron pamje relaksuese te detit, dhoma komode dhe sherbime te tjera cilesore.

         Facilitete te dhomes:                                                      Facilitete:

  • Kondicioner                                                               Parkim, Internet
  • Dush                                                                                  Pishine
  • Ballkon/Tarrace                                                              Dyqane
  • Tv satelitor                                                                 Plazh privat
  • Frigorifer                                                                    Restorant, Bar
  • Telefon                                                         Aktivitete sportive dhe per femije                                                                                                                            

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

13/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes