Sousouras Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Sousouras Hotel Halkidiki

Sousouras Hotel Halkidiki e vendosur ne gadishullin Kassandra ne qender te fshatit piktoresk Hanioti ofron nje pamje mahnitese te detit. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Sousouras Hotel Halkidiki ndodhet 95 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron nje atmosfere te ngrohte pritjeje duke iu dhuruar pushime te paharrueshme.

        Facilitete:                                                                 Facilitete te dhomes:

 • Pishine                                                                      Kondicioner
 • Siguracion                                                                       Dush
 • Internet                                                                    Ballkon/tarrace
 • Parkim                                                                          Frigorifer
 • Restorant                                                               Tharse Flokesh
 • Bar                                                                                     Tv
 • Pishine per femije                                                      Tv satelitor
 • Transferta                                                          Kanale nderkombetare
 • Dyqane                                                                           Telefon
 • Tv dhome
 • Plazh privat

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Parkimi

Pishine


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

13/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes