Sunshine Corfu Hotel & Spa Korfuz

+355 4 2 420 892

Sunshine Corfu Hotel & Spa Korfuz

Sunshine Corfu Hotel & Spa Korfuz eshte i vendosur ne qytetin e vjeter turstik Nissaki shume prane plazhit. Sherbimi ne hotel eshte all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Sunshine Corfu Hotel & Spa Korfuz perbehet nga nje kompleks hotelesh te cilat ofrojne sherbime cilesore, nje game te gjere aktivitetesh, spa, argetime dhe sporte per femije dhe te rritur.

           Facilitete:                                                                  Facilitete te dhomes:

 • Pishine                                                                     Kondicioner
 • Siguracion                                                                     Dush
 • Internet                                                                  Ballkon/tarrace
 • Parkim                                                                        Frigorifer
 • Restorant                                                              Tharse Flokesh
 • Bar                                                                             Tv stalitor
 • Plazh privat                                                                 Telefon
 • Pishine per femije                                                   
 • Dhome konference                                               
 • Animacione
 • Aktivitete sportive
 • Transferta
 • Sauna
 • Spa
 • Masazhe
 • Jacuzzi
 • Doktor
 • Palester
 • Sallon flokesh
 • Banjo turke
 • Tv dhome

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Parkimi

Pishina

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Cadra plazhi & Peshqir plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

27/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes