Theophano Imperial Palace Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Theophano Imperial Palace Hotel Halkidiki

Theophano Imperial Palace Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Kassandra rreth 2 km nga qyteti turstik Kallithea. Hoteli ofron sherbim all inclusive dhe ndodhet shume prane detit.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Theophano Imperial Palace Hotel Halkidiki

Description

Theophano Imperial Palace Hotel Halkidiki ndodhet 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron nje shumellojshmeri sherbimesh, argetime dhe aktivitete per femije dhe te rritur.

       Facilitete:                                                                  Facilitete te dhomes:

 • Pishine                                                                   Kondicioner
 • Jacuzzi                                                                        Dush
 • Internet                                                                  Ballkon/tarrace
 • Parkim                                                                       Frigorifer
 • Restorant                                                              Tharse Flokesh
 • Bar                                                                                   Tv
 • Pishine per femije                                                       Telefon
 • Dhome konference                                                  Tv satelitor
 • Pastrim kimik                                                             Mini bar
 • Plazh privat                                                                  Tapet
 • Sporte uji                                                                     Peshqir
 • Aktivitete per femije                                                     Pamje
 • Animacione                                                       Kanale nderkombetare
 • Transferta
 • Siguracion
 • Menu vegjetariane

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

13/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes