Thinalos Apart Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Thinalos Apart Hotel Korfuz

Thinalos Apart Hotel Korfuz eshte i vendosur ne qytetin e bukur Acharavi rreth 50 metra nga deti. Hoteli ofron sherbim all inclusive.
sipas ofertes 0

Description

Thinalos Apart Hotel Korfuz ndodhet vetem disa hapa larg plazhit. Hoteli ofron kopesht, gjelberim, pishine, sherbime cilesore dhe nje atmosfere te ngrohte mikepritje. Eshte zgjedhja ideale per pushime te paharrueshme.

           Facilitete:                                                                 Facilitete te dhomes:

 • Pishine                                                                      Kondicioner
 • Siguracion                                                                    Dush
 • Internet                                                                   Ballkon/tarrace
 • Parkim                                                                        Frigorifer
 • Restorant                                                               Tharse Flokesh
 • Bar                                                                             Tv stalitor
 • Plazh privat                                                      Kanale nderkombetare
 • Pishine per femije                                                      Kuzhine
 • Aktivitete sportive                                                       Telefon
 • Animacione                                                                 Ibrik
 • Transferta                                                                         Tv

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Pishina

Parkimi

Cadra plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

27/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes