Toroneos Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Toroneos Hotel Halkidiki

Toroneos Hotel Halkidiki eshte e vendosur ne gadishullin Sithonia me nje distance rreth 100 meter larg nga plazhi. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Toroneos Hotel Halkidiki ndodhet 79 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut dhe 20 km larg nga fshati turistik Neos Marmaras. Eshte zgjedhja ideale per pushime familjare te qeta.

 

       Facilitete:                                                                           Facilitete te dhomes:

  • Transferta                                                                             Kondicioner
  • Siguracione                                                                        Ballkon/tarrace
  • Pishine                                                                                       Dush
  • Tv dhome                                                                               Frigorifer
  • Parkim                                                                                          Tv
  •  Pishine per femije                                                               
  • Plazh privat                                                                           
  • Bar                                                                                                                                                                
  • Internet        
  • Restorant                                                                     

 


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Parkimi

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Gjithshka qe nuk eshte specifikuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

13/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes