Toroni Blue Sea Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Toroni Blue Sea Hotel Halkidiki

Toroni Blue Sea Hotel Halkidiki ndodhet ne gadishullin Sithonia e pozicionuar shume prane detit. Hoteli ofron sherbim full board per te gjithe vizitoret.
sipas ofertes 0

Description

Toroni Blue Sea Hotel Halkidiki ndodhet ne fshatin turistik Toroni rreth 130 km nga qyteti i Selanikut. Hoteli ofron nje pamje te mbrekullueshme te detit blu dhe plazhit me rere. Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

        Facilitete                                                        Facilitete te dhomes:

 • Spa                                                                   Kondicioner
 • Internet                                                                 Dush
 • Pishine                                                          Ballkon/tarrace
 • Palester                                                        Tharse flokesh
 • Parkim                                                              Frigorifer
 • Pishine per femije                                                  Tv
 • Aktivitete per femije                                          Telefon
 • Bar                                                                    Mini Bar
 • Restorant                                                         Tv satelitor
 • Plazh privat
 • Masazhe
 • Sherbim dhome
 • Transferta
 • Siguracione
 • Dyqane

 


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pishine

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Masazhe (pagese ekstra)

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

16/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes