Tresor Sousouras Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Tresor Sousouras Hotel Halkidiki

Tresor Sousouras Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Kassandra ne fshatin e vjeter piktoresk Hanioti. Hoteli ofron sherbim half board dhe ndodhet afer plazhit.
sipas ofertes 0

Description

Tresor Sousouras Hotel Halkidiki ofron dhoma dhe suita komode, nje plazh me rere dhe shume sherbime cilesore per te gjithe vizitoret. Hoteli ndodhet 90 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.

      Facilitete                                                                  Facilitete te dhomes:

  • Pishine                                                                   Kondicioner
  • Internet                                                                        Dush
  • Transferta                                                          Ballkon/tarrace
  • Siguracione                                                       Tharse flokesh
  • Bar                                                                          Frigorifer
  • Pishine per femije                                         Kanale nderkombetare
  • Tv dhome                                                                  Telefon
  • Restorant                                                                 Mini Bar
  • Plazh privat                                                            Tv satelitor

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishina

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

16/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes