Vila Falo Voskopoje

+355 4 2 420 892

Vila Falo Voskopoje

Vila Falo e vendosur ne zemer te Voskopojes siguron pushime te paharrueshme te udhetimeve tuaja ku cdo dhome do te garantoje nje atmosfere shtepiake dhe sherbim all inclusive.
2 te rritur nata 50

Description

Vila Falo ndodhet në zemer të Voskopojes. Hoteli  ofron pamje spektakolare të Maleve të Voskopojes. Hoteli ka qenë i dekoruar me kujdes per t'u dhene mysafireve nje fryme  te veçante ne harmoni me natyren.
 


Përfshihen

Mengjesi

Parkimi

Free Wi-Fi


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
17/08/2017 - 31/08/2020 50€ / 2 te rritur nata