Villa Veneziano Villa Lefkada

+355 4 2 420 892

Villa Veneziano Villa Lefkada

Villa Veneziano Villa Lefkada ndodhet ne fshatin e bukur Perigiali, me nje distance rreth 200 metra nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Villa Veneziano Villa Lefkada eshte indertuar sipas nje stili Venecian dhe ofron nje peisazh te mbrekullueshem te detit Jon. Hoteli ndodhet 16 km larg nga qyteti i Lefkades dhe rreth 18 km larg nga Aeroporti Aktion.

      Facilitete te hotelit:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Plazh me rere
 • Barbeque

 

      Facilitete te dhomes:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • CD/DVD player
 • Kuzhine,Frigorifer
 • Tv satelitor, Tv

Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

07/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes