Village Mare Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Village Mare Hotel Halkidiki

Village Mare Hotel Halkidiki me nje distance rreth 80 metra larg nga deti dhe e pozicionuar ne gadishullin Sithonia, hoteli ofron sherbim all inclusive per te gjithe vizitoret.
sipas ofertes 0

Description

Village Mare Hotel Halkidiki eshte e rrethuar nga natyra e gjelbert dhe pamja mahenitese e detit. Hoteli ofron akomoditetin e duhur per pushime te rehatshme dhe ndodhet rreth 75 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.

         Facilitete                                                                Facilitete te dhomes:

 • Spa                                                                          Kondicioner
 • Internet                                                                         Dush
 • Pishine                                                                   Ballkon/tarrace
 • Tv dhome                                                               Tharse flokesh
 • Parkim                                                                         Frigorifer
 • Pishine per femije                                                    Tv satelitor
 • Aktivitete per femije                                                   Telefon
 • Bar                                                                                     Tv
 • Restorant                                                                    Kuzhine
 • Plazh privat                                                         Kanale nderkombetare
 • Doktor
 • Sherbim dhome
 • Transferta
 • Siguracione
 • Animacione
 • Aktivitete sportive

 


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet (jo ne te gjithe hotelin)

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

16/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes