Villas Eagles Villa Halkidiki

+355 4 2 420 892

Villas Eagles Villa Halkidiki

Villas Eagles Villa Halkidiki eshte e vendosur ne koder dhe ofron nje pamje te mbrekullueshme te gjirit dhe malit Athos.Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Villas Eagles Villa Halkidiki ndodhet prane fshatit piktoressk Ouranoupolis. Hoteli ofron sherbime luksi te klasit te larte. Eshte zgjedhja ideale per pushime te paharrueshme.

      Facilitete                                                           Facilitete te dhomes:

 • Spa                                                                  Kondicioner
 • Internet                                                                   Dush
 • Pishine                                                           Ballkon/tarrace
 • Palester                                                          Tharse flokesh
 • Parkim                                                                 Frigorifer
 • Pishine per femije                                            Tv satelitore
 • Aktivitete per femije                                            Telefon
 • Bar                                                                    
 • Restorant                                                        
 • Plazh privat
 • Dhome konference
 • Pishine dimerore
 • Transferta
 • Siguracione
 • Dyqane
 • Taverne
 • Tennis

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishina

Parkimi

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

18/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes