White Suites Resort Halkidiki

+355 4 2 420 892

White Suites Resort Halkidiki

White Suites Resort Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Kassandra me nje distance shume te afert nga plazhi. Hoteli ofron sherbime half board.
sipas ofertes 0

Description

White Suites Resort Halkidiki ndodhet ne fshatin turistik Afitos rreth 70 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Hoteli ofron dhoma komode dhe shume sherbime te tjera cilesore per te gjithe vizitoret.

        Facilitete                                                              Facilitete te dhomes:

 • Doktor                                                                    Kondicioner
 • Internet                                                                       Dush
 • Sallon flokesh                                                     Ballkon/tarrace
 • Palester                                                              Tharse flokesh
 • Parkim                                                                     Mini bar
 • Plazh privat                                                                  Tv
 • Siguracione                                                              Telefon
 • Bar                                                                        Tv satelitor
 • Restorant                                                        
 • Transferta
 • Masazhe
 • Sherbim dhome

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Masazhe (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

18/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes