Xenia Ouranoupolis Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Xenia Ouranoupolis Hotel Halkidiki

Xenia Ouranoupolis Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Athos dhe ofron nje pamje mahnitese te malit dhe ishullit Amouliani.
sipas ofertes 0

Description

Xenia Ouranoupolis Hotel Halkidiki eshte e vendosur ne qytetin Ouranoupolis rreth 125 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut. Eshte zgjedhja ideale per pushime familjare ose pushime romantike.

       Facilitete                                                          Facilitete te dhomes:

 • Spa                                                                    Kondicioner
 • Internet                                                                    Dush
 • Pishine                                                           Ballkon/tarrace
 • Palester                                                         Tharse flokesh
 • Parkim                                                                    Pamje
 • Kend lojrash                                               Kanale nderkombetare
 • Sallon flokesh                                                         Telefon
 • Bar                                                                         Mini Bar
 • Restorant                                                            Tv satelitor
 • Plazh privat
 • Pastrim kimik
 • Dhome konference
 • Transferta
 • Siguracione
 • Dyqane

Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet

Pishina

Parkimi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

18/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes