Yannis Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Yannis Hotel Korfuz

Yannis Hotel Korfuz eshte i pozicionuar ne qytetin Ipsos me nje distance rreth 50 metra larg nga deti. Hoteli ofron sherbim half board.
sipas ofertes 0

Description

Yannis Hotel Korfuz eshte i ndertuar sipas nje stili tradicional arkitekturor dhe ofron baza te gjelberta, sherbime cilesore dhe akomoditetin e duhur per te kaluar pushime te qeta familjare.

           Facilitete:                                                                   Facilitete te dhomes:

 • Pishine                                                                      Kondicioner
 • Siguracion                                                                     Dush
 • Internet                                                                   Ballkon/tarrace
 • Parkim                                                                        Frigorifer
 • Transferta                                                              Tharse Flokesh
 • Bar                                                                              Tv stalitor
 • Plazh privat                                                                  Telefon
 • Kembim valutor                                                             Tv
 • Pastrim kimik
 • Dyqane
 • Animacione
 • Tennis
 • Biliardo

Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishina

Parkimi

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Cadra plazhi & peshqir plazhi (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

27/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes