AET: Hotels

+355 4 2 420 892

Hotele

Hotele, Vila, Apartamente

Hotel Lodge,Mavrovo

Hotel Lodge,Mavrovo nje destinacion ideal per tek kryer aktivitete sportive dhe per te kaluar nje fundjave te kendshme me miqte dhe familjen duke shijuar gatimet tradicionale te zones.

Starting402 te rritur nata

Details

Hotel SRNA,Mavrovo

Hotel SRNA,Mavrovo eshte i njohur për cilesi të larte akomoditeti dhe shijet e kuzhines tradicionale,duke mundesuar vizitoreve mbresa te paharrueshme per nje fundjave te mbrekullueshme.

Starting402 te rritur nata

Details

Hotel Alpina Mavrovo

Hotel Alpina Mavrovo i vendosur ne malet Bistra ofron kushte ideale për pushime aktive, argetime për të gjitha moshat dhe aktivitete sportive si eksplorime ne natyre, ciklizem, peshkim, gjueti, ski.

Starting402 te rritur nata

Details

Hotel Makpetrol Mavrovo

Hotel Makpetrol Mavrovo ofron aktivitete per te gjitha moshat duke ju dhene kenaqesine te provoni disa sporte si ski, ciklizem, ngjitje, dhe shijen e gatimeve tradicionale te zones nen shoqerine e miqeve, familjes.

Starting402 te rritur nata

Details

Four Points by Sheraton Kolashine

Four Points by Sheraton, Kolashine eshte zgjedhja më e fundit në rajon që ofron stilin bashkekohor duke kombinuar dizajnin malor te shoqeruar me peisazhe panoramike te vendit. Ideale per te kryer aktivitete sportive.

Starting452 te rritur nata

Details

Hotel Cile Kolashine

Hotel Cile Kolashine ofron nje mikepritje per te gjithe vizitoret vendas dhe nderkombetare per te kaluar nje fundjave te mbrekullueshme te mbushur me aktivitete sportive si ciklizem, gjueti, peshkim.

Starting452 te rritur nata

Details

Hotel Brile,Kolashine

Brile Hotel në Kolashin eshte nje destinacion per te vizitoret nga e gjithe bota ku cdo sezon ofron pervoje të ndryshme por po aq sfiduese.

Starting452 te rritur nata

Details

Avala Resort Budva

Avala Resort Budva, hotel ngjitur me qytetin e vjeter ne Budva, buze detit, me Spa, ideal per udhetim fundjave.

Starting87Cmimi per person/paketa

Details

Splendid Resort Budva

Splendid Resort Budva ofron luksin e duhur per te kaluar nje dite te paharrueshme duke iu dhene mundesine te provoni kuzhinen supreme malazeze dhe nderkombetare dhe shume sherbime te tjera cilesore.

Starting452 te rritur nata

Details

Hotel The Queen of Montenegro,Budva

Hotel The Queen of Montenegro,Budva e pozicionuar ne koder me nje peisazh panoramik te plazhit Becici, ofron komoditetin e duhur per te kaluar nje fundjave te paharrueshme.

Starting452 te rritur nata

Details