AET: Hotels

+355 4 2 420 892

Hotele

Hotele, Vila, Apartamente

Grand Hotel Palace Selanik

Grand Hotel Palace është hoteli i madh me 5 yje i ndërtuar në Selanik, qyteti i historisë dhe kulturës.Eshte kombinimi i elegancës neoklasike me rehatin, luksin e përjetshëm me funksionalitetin dhe elegancën me shërbime cilësore.

Starting45test

Details

Porto Palace Hotel Selanik

Porto Palace Hotel është një zgjedhje unike akomodimi në Selanik. Vendosur në një ndërtesë historike të vitit 1913 dhe ruajtjen e arkitekturës së saj industriale, hoteli qëndron në mesin e hoteleve me te kerkuar nga vizitoret vendas dhe nderkombetare.

Starting45test

Details

Makedonia Palace Hotel Selanik

Makedonia Palace Hoteli i vendosur ne zemer te Selanikut ofron hijeshi klasike per te kaluar nje ekperience te paharrueshme duke iu dhene luksin e duhur ne akomoditet me sherbime te cilesise se larte.

Starting45test

Details

Les Lazaristes Hotel Selanik

Les Lazaristes Hotel i vendosur ne zemer te Selanikut, nje zone me nje indentitet te forte kulturor iu jep mundesine te kaloni pushime te paharrueshme duke ofruar luksin e duhur ne akomoditet te shoqeruar me sherbime cilesore.

Starting45test

Details

Electra Palace Hotel Selanik

Electra Palace Hotel e ndërtuar në një nga sheshet më mbresëlënëse të qytetit të Greqisë, Aristotelous përballë detit të pafund të Gjirit Thermaikos ku arkitektura e saj në të njëjtën kohë është imponuese dhe fisnike, është një nga "guret" me te cmuar arkitekturore të qytetit.

Starting45test

Details

Daios Hotel Selanik

Daios Hotel i vendosur në shëtitoren bregdetare të qytetit te Selanikut iu jep mundesinete kaloni nje ekperience te paharrueshme duke ofruar luksin e duhur ne akomoditet shoqeruar me sherbime cilesore.

Starting45test

Details

Mediterranean Palace Hotel Selanik

Mediterranean Palace Hotel ofron nje akomodim luksi me nje pamje madheshtore të Gjirit Thermaikos.Hoteli iu jep mundesine te provoni kuzhinen Greke dhe nderkombetare per te gjithe vizitoret.

Starting45test

Details

The Met Hotel Selanik

The Met Hotel i pozicionuar ne qytetin e vjeter historik, Selaniku ofron spa, pishine dhe shume sherbime te tjera cilesore dhe nje kuzhine aziatike te servirur nga enet antike greke.

Starting45test

Details

Excelsior Hotel Selanik

Excelsior Hotel i perfshire ne kategorine e hoteleve luksoze ne Selanik ofron dhoma elegante dhe suita me dysheme druri dhe një ballkon që ofron pamje mbi qendren e qytetit.

Starting45test

Details

Capsis Hotel Selanik

Capsis Hotel nje hotel luksoz me kater yje i vendosur në nje vend te shkelqyer në qender të Selanikut, ofron nje akomoditet te rehatshem cilesor me te gjitha sherbimet.

Starting45test

Details