AET: Hotels

+355 4 2 420 892

Hotele

Hotele, Vila, Apartamente

Acrotel Lily Ann Beach Hotel Halkidiki

Acrotel Lily Ann Beach Hotel Halkidiki gezon nje peisazh natyror unik me pyje, pisha. Ideale per ata që kerkojnë te ikin nga monotonia e perditshme.Rekomandohet per pushime familjare.

Starting0test

Details

Acrotel Lily Ann Village Hotel Halkidiki

Acrotel Lily Ann Village Hotel Halkidiki, nje hotel i vogel dhe komod i vendosur ne mes te nje kopshti te gjelber i cili ofron dhoma te bollshme dhe sherbime cilesore. Ideale per pushimet familjare.

Starting0test

Details

Saffron Boutique Hotel Dubai

Saffron Boutique Hoteli ndodhet rreth 4.5 km larg nga aeroporti.Hoteli ofron sherbime cilesore per te gjithe vizitoret.

Starting0sipas ofertes

Details

Golden Tulip Al Barsha Dubai

Golden Tulip Al Barsha Dubai i pozicionuar rreth 1 km nga "Mall of Emirates" ofron akomoditetin e duhur per te kaluar pushime te paharrueshme.

Starting0sipas ofertes

Details

Carlton Palace Hotel Dubai

Carlton Palace Hotel Dubai e vendosur ne rrugen prestigjoze Al Maktoum rreth 10 minuta larg nga aeroporti ofron lidhje te shkelqyera te transportit publik.

Starting0sipas ofertes

Details

Jood Palace Hotel Dubai

Jood Palace Hotel Dubai ofron strehim me 5 yje në lagjen qendrore Dubai Deira. Pallati eshte rreth 5 minuta larg me kembe nga stacioni metrose Al-Rigga.

Starting0sipas ofertes

Details

Adonis Hotel Halkidiki

Adonis Hotel i vendosur Halkidiki vetem 300 metra nga deti ofron dhoma të rehatshme me pajisje moderne, internet dhe nje restorante. I pershtatshem për pushime komode familjare.

Starting0test

Details

Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel Halkidiki

Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel i rrethuar nga ngjyra jeshile e pyllit ofron dhoma moderne, luksoze me ballkone me pamje nga kopshti, pishina dhe në Detin Egje duke iu dhene mundesine te kaloni nje eksperience fantastike.

Starting0test

Details

Afitis Boutique Hotel Halkidiki

Afitis Boutique Hotel e vendosur ne mes te kopshteve ofron dhoma te dekoruara ne menyre elegante me pamje mali ose deti. Vizitoret mund te gezojne mbremje te veçanta duke shijuar shijet italiane, indiane dhe barbeque, si dhe muzike live Jazz.

Starting0test

Details

Agionissi Resort Hotel Halkidiki

Agionissi Resort Hotel Halkidiki ofron dhoma komode te dekoruara ne stilin tradicional.Hoteli ofron nje pamje fantastike te detit te mbrekullueshem cka perben nje destinacion ideal per pushime te qeta.

Starting0test

Details