AET: Hotels

+355 4 2 420 892

Hotele

Hotele, Vila, Apartamente

Akrathos Hotel Halkidiki

Akrathos Hotel Halkidiki ofron nje shumellojshmeri aktivitetesh si lojera uji, volejboll, pingpong, bilardo, idelae per pushime aktive dhe te paharrueshme.

Starting0test

Details

Akrogiali Small Boutique Hotel Halkidiki

Akrogiali Small Boutique Hotel i vendosur ne Halkidiki ofron te provoni kuzhinen greke dhe mesdhetare duke e shijuar ate ne kopesht, tarrace nen panoramen e detit. Zgjedhja ideale per pushime te qeta.

Starting0test

Details

Akroyali Hotel Halkidiki

Akroyali Hotel i vendosur afer plazhit te Olimiades, në bregun lindor të Halkidiki ofron dhoma komode per te kaluar pushime te qeta dhe relaksuese me familjen.

Starting0test

Details

Akti Ouranoupoli Hotel Halkidiki

Akti Ouranoupoli Hotel Halkidiki ofron dhoma komode qe kane nje ballkon me pamje nga deti, pishine ose kopshti.Hoteli argeton vizitoret me muzike, pije, dhe gatimet e shijshme greke.

Starting0test

Details

Al Mare Hotel Halkidiki

Al Mare Hotel Halkidiki ofron dhoma komode te thjeshta,nje bar, kend lojrash, nje restorant ku te gjithe vizitoret mund te shijojne gatimet tradicionale greke.

Starting0test

Details

Alexander The Great Hotel Halkidiki

Alexander The Great Hotel Halkidiki ofron nje pamje mahnitese nga plazhi ranor i Kriopigit, nje pishine , fushe tennisi dhe dhoma akomode me ballkone nga deti dhe natyra e harlisur.

Starting0test

Details

Alexandros Palace Hotel & Suites Halkidiki

Alexandros Palace Hotel & Suites Halkidiki e vendosur ne zonen e gjelberuar te Tripitit ofron nje strehim elegant dhe nje shumellojshmeri gatimesh greke, mesdhetare dhe internacionale.

Starting0test

Details

Alia Palace Hotel Halkidiki

Alia Palace Hotel Halkidiki ofron nje pamje mahnitese nga gjiri i Cassandras.Hoteli gezon nje kuzhine me shije autentike greke tradicionale.

Starting0test

Details

Alkyonis Hotel Halkidiki

Alkyonis Hotel Halkidikii vendosur vetem 100 metra larg nga deti, iu jep nje strehim te rehatshem dhe modern ku vizitoret mund te gezojne nje qendrim relaksues duke shijuar te gjitha sherbimet qe ofron resorti.

Starting0test

Details

Ammon Zeus Hotel Halkidiki

Ammon Zeus Hotel Halkidiki eshte i vendosur rreth 300 metra nga qyteti i Kalitheas.Hoteli ofron fjetje, mengjes dhe darke dhe sherbime te tjera cilesore.

Starting0sipas ofertes

Details