AET: Hotels

+355 4 2 420 892

Hotele

Hotele, Vila, Apartamente

Anna Hotel Halkidiki

Anna Hotel Halkidiki eshte i vendosur ne fshatin Pefkohori rreth 300 metra larg nga deti.Hoteli ofron sherbim all inclusive duke iu dhene pushime te paharrueshme.

Starting0sipas ofertes

Details

Anna Maria Paradise Hotel Aparthotel

Anna Maria Paradise Hotel Aparthotel eshte i vendosur ne qytetin e Pefkochori ne Kassandra rreth 300 metra larg nga deti.Hoteli ofron sherbime cilesore per te gjithe vizitoret.

Starting0sipas ofertes

Details

Anthemus Sea Beach Hotel & SPA Halkidiki

Anthemus Sea Beach Hotel & SPA Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Sithonia, Hoteli ofron sherbim Half Board.Zhgjedhje ideale per pushime familjare ose cifte.

Starting0sipas ofertes

Details

Antigoni Beach Hotel & Suites Halkidiki

Antigoni Beach Hotel & Suites Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Sithonia ne Halkidiki rreth 10 meter larg nga deti.Eshte nje zgjedhje ideale per pushime familjare.

Starting0sipas ofertes

Details

Aphroditi Hotel Halkidiki

Aphroditi Hotel ndodhet ne qytetin e Agia Paraskevi ne Halkidiki rreth 350 meter larg nga deti.Hoteli ofron fjetje mengjes dhe darke.

Starting0sipas ofertes

Details

Aqua Mare Hotel Halkidiki

Aqua Mare Hotel eshte i vendosur ne qender te qytetit Kllikratia ne Halkidiki. Hoteli ndodhet rreth 100 metra larg nga deti dhe ofron dhoma komode te rehatshme.

Starting0sipas ofertes

Details

Aqua Mare Sea Side Apartments Halkidiki

Aqua Mare Sea Side Apartments Halkidiki eshte i vendosur ne Nea Kalikratia rreth 10 km larg nga Muzeu Antropologjik dhe Shpella e Petralona.

Starting0sipas ofertes

Details

Aristoteles Holiday Resort & SPA Halkidiki

Aristoteles Holiday Resort & SPA Halkidiki eshte i vendosur ne gadishullin Athos 3 km nga qyteti Uranoupoli.Resorti ofron sherbim all inclusive dhe ndodhet rreth 50 metra larg nga deti.

Starting0sipas ofertes

Details

Asteris Village Apartment Hotel Halkidiki

Asteris Village Apartment Hotel ndodhet ne qytetin e Gerakini rreth 6 minuta nga plazhi.Hoteli ofron sherbim all inclusive per te gjithe vizitoret.

Starting0sipas ofertes

Details

Athorama Hotel Halkidiki

Athorama Hotel Halkidiki ndodhet rreth 5 km larg nga fshati i vjeter Nea Roda me nje distance rreth 1 km nga deti. Hoteli ofron sherbimin Half Board.

Starting0sipas ofertes

Details