Albanian Eagle Tours: Packages

+355 4 2 420 892

Paketa Pushimesh

Paketa pushimesh verore dhe dimerore!

  • Home
  • Paketa Turistike

Paketa pushimesh ne Korfuz

Paketa pushime ne Korfuz, akomodim ne hotele, vila, apartamente me sherbim all inclusive dhe transport vajtje - ardhje gjate gjithe veres.

79per person

Details

Paketa Pushimesh ne Halkidiki

Oferta ne Greqi: Paketa pushimesh All Inclusive ne Halkidiki, Kassandra, Sithonia, Athos, Selanik, Pieria, hotele, resorte dhe transport. Duke filluar nga 4 Qershor cdo jave akomodim ne hotel 7 nete + transport vajtje/ardhje te perfshire.

139Cmimi per 1 person fillon nga:

Details

Paketa pushimesh ne Zakynthos

Paketa, pushime ne Zakynthos, hotele, resorte, sherbim all inclusive, transport me autobus, Shetitje ne Zante, Laganas, Tsivili, Vasiliki etj.

0Cmimi varjojn sipas datave

Details

Pushime ne Lefkada Parga Preveza

Paketa turistike per pushime me program ne Parga Preveza Lefkada ne hotel me mengjes, darke dhe transport me nisje nga Tirana.

110Cmimi per 1 person fillon nga:

Details

Paketa pushimesh ne Itali

Paketa Turistike, Pushime ne Itali, - Kalabri, Sicili, Puglia, Sardegna, hotel me sherbim All Inclusive, transport me traget ose bileta avioni.

430Fillon nga

Details

Paketa pushimesh ne Antalya

Paketa pushimesh me sherbim All Inclusive ne Turqi, Antalya, Kemer, Belek, Side, Lara, Alanya, gjate gjithe veres me avion charter.

430Cmimi per 1 person fillon nga

Details

Costa Brava dhe Costa Dorada - Spanje

Pushime ne Barcelona, Costa Brava dhe Costa Dorada - Spanje, Hotele, bileta avioni dhe transport me autobus, All Inclusive.

0Cmimi varjojn sipas datave

Details

Hotel dhe Apartamente ne Halkidiki

Pushimet e veres ne Greqi, Hotel, Vila, Apartament, dhoma dhe shtepi me qira ne Halkidiki, Selanik, Kassandra, Pefkohori, Sithonia.

0Cmimi varjojn sipas datave

Details

Vila dhe Apartamente ne Zakynthos

Vila dhe Apartamente me kuzhine per te gatuar ne Zakynthos, Pushimet e veres ne Greqi, Hotele, Vila, Apartamente, Studio, Resorte, plazh, det, 

0Cmimi varjojn sipas datave

Details

Hotel Vila dhe Apartamente ne Korfuz

Hotel, Vila, apartamente, shtepi, dhe hyrje me qira, me kuzhine per gatim ne ishullin Korfuz ne Greqi, (Corfu).

185Cmimi per 1 person fillon nga

Details