Inter vs AC Milano Pakete individuale

+355 4 2 420 892

Inter vs AC Milano Pakete individuale

Pakete Turistike Individuale Futboll Derby Della Madonna Inter vs AC Milano, perfshihen biletat e avionit, ndeshjes dhe hotel me mengjeset. 14 - 16 Tetor, Fillon nga 399 euro/personi
Per person 399

Programi

Pakete Turistike Individuale Futboll Derby Della Madonna Inter vs AC Milano, perfshihen biletat e avionit, ndeshjes dhe hotel me mengjeset.

Derby della Madonnina: Inter - AC Milan

E Diele, 15 Tetor 2017, ora 20:45 I Milano, Itali - Stadiumi Stadio San Siro (Giuseppe Meazza)

Fillon nga 399 euro/personi - (5% Zbritje per rezervimet deri 21 dite para dates se nisjes!)

€399/Personi me fluturim nga Milano Bergamo

€409/Personi me fluturim nga Milano Malpensa

Beni kerkese KETU..

Udhetim individual per ndeshjen Inter vs Milano ne 15 Tetor. 


Përfshihen

Paketa perfshin:

  • Biletat e avinonit vajtje - ardhje, fluturim direkt me nisja nga Tirana.
  • Akomodim ne hotel ne Milano 2 nete.
  • Mengjeset ne hotel. 
  • Biletat e ndeshjes - Zona prapa portave te ekipit prites ose te ardhur. 

Nuk Përfshihen

Nuk perfshihet asnje gje qe nuk eshte e specifikuar si e tille ne pakete!


Transport

Transporti me avion direkt nga Tirana - Milano (Malpensa ose Bergamo). 14 - 16 Tetor, Fillon nga 405 euro/personi

Beni kerkese KETU..