Paketa pushimesh ne Korfuz

+355 4 2 420 892

Paketa pushimesh ne Korfuz

Paketa pushime ne Korfuz, akomodim ne hotele, vila, apartamente me sherbim all inclusive dhe transport vajtje - ardhje gjate gjithe veres.
per person 79

Programi

Paketa pushime ne Korfuz, akomodim ne hotele, vila, apartamente me sherbim all inclusive dhe transport vajtje - ardhje gjate gjithe veres.

Nisja më 1, 8, 15 dhe 22 Shtator 

Fillon nga €79/personi 

Dita e Parë: 

Nisja nga Tirana në oren 22.00 të nje nate më parë dhe udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz në orën 10.00. Sistemimi dhe All Inclusive në Hotel.

Dita e Dytë: 

All Inclusive në Hotel. Pasdite, Vizitë me Guidë në qytetin e Korfuzit.

Dita e Tretë : 

Nisja nga Korfuzi me traget dhe nëpërmjet Igumenicës për në Tiranë. Mbrritja në Shqipëri.

Datat e nisjes: 1, 8, 15 dhe 22 Shtator 

Në pagesë përfshihen:
-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus dhe traget.
-Akomodimi në Hotel Telemachos 2*S ose Hotel Alexandros 4*
-All Inclusive për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Vizitë me Shoqërues Shqiptar ne qytetin e Korfuzit..

LISTA E CMIMEVE;

Fundjava 1
01/09/2017 në 03/09/2017

Tarifa

Hotel Telemachos 2*S Dhomë Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)

€ 99.00

Hotel Corfu Belvedere 3* Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)

€ 129.00

Hotel Alexandros 4* Dhomë Standart (Max: 3 Rritur)

€ 134.00

Fundjava 2
08/09/2017 në 10/09/2017

Tarifa

Hotel Telemachos 2*S Dhomë Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)

€ 89.00

Hotel Corfu Belvedere 3* Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)

€ 119.00

Hotel Alexandros 4* Dhomë Standart (Max: 3 Rritur)

€ 124.00

Fundjava 3
15/09/2017 në 17/09/2017

Tarifa

Hotel Telemachos 2*S Dhomë Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)

€ 89.00

Hotel Corfu Belvedere 3* Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)

€ 119.00

Hotel Alexandros 4* Dhomë Standart (Max: 3 Rritur)

€ 124.00

Fundjava 4
22/09/2017 në 24/09/2017

Tarifa

Hotel Telemachos 2*S Dhomë Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë)

€ 79.00

Hotel Corfu Belvedere 3* Dhomë Standart (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur)

€ 109.00

Hotel Alexandros 4* Dhomë Standart (Max: 3 Rritur)

€ 114.00


Per kalendarin e plote te tureve shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KETU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KETU...

Mund te beni kerkese edhe sipas hoteleve me poshte, - te gjithe me sherbim All Inclusive.

Corfu Belvedere Hotel 3* Benitses/Korfuz, All Inclusive buze detit, (femijet llogariten deri 11 vjec) beni kerkese...

Corfu Maris Bellos 3* Moraitika/Korfuz, All Inclusive, buze detit, (femijet llogariten deri 11 vjec) beni kerkese...

Magna Graecia Hotel 4* Dassia/Korfuz, All Inclusive, 200 metra nga deti (femijet llogariten deri 11 vjec) beni kerkese...

Sunshine Corfu and spa 4*, All Inclusive, buze detit, (femijet llogariten deri 11 vjec) beni kerkese...

Almyros Hotel Acharavi 4*, All Inclusive, buze detit, (femijet llogariten deri 11 vjec) beni kerkese...

Primasol Louis Ionian Sun 4* All Inclusive, buze detit (femijet llogariten deri 11 vjec) beni kerkese...

Alexandra Resort Apartments Aparthotel 3* me mengjes dhe darke, (femijet llogariten deri 11 vjec) beni kerkese...

Evi Ariti Apartments - Benitses/Korfuz, me mengjes dhe darke (femijet llogariten deri 11 vjec) beni kerkese...

Panorama Hotel Sidari 3* Sidari/Korfuz, All Inclusive (femijet llogariten deri 11 vjec) beni kerkese...

Hellinis Hotel 3* Moraitika/Korfuz, All Inclusive, (femijet llogariten deri 11 vjec) beni kerkese...

Grande Mare Wellness Hotel 4* Dassia/Korfuz, All Inclusive, (femijet llogariten deri 11 vjec) beni kerkese...

Alkionis Hotel 3* Moraitika/Korfuz, All Inclusive, (femijet llogariten deri 11 vjec) beni kerkese...

Gemini Hotel 3* Moraitika/Korfuz, All Inclusive, (femijet llogariten deri 11 vjec) beni kerkese...

REZERVO TANI!


Përfshihen

Në pagesë përfshihen:
-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus dhe traget.
-Akomodimi në Hotel Telemachos 2*S ose Hotel Alexandros 4*
-All Inclusive për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Vizitë me Shoqërues Shqiptar ne qytetin e Korfuzit..


Nuk Përfshihen

Nuk perfshihet asgje qe nuk eshte e permendur specifikisht ne rubriken e te perfshira.


Transport

Transporti me autobuz komod / NUK KA ME VENDE TE LIRA PER TE GJITHA DATAT E SEZONIT!