Kolashine - Mali i Zi

+355 4 2 420 892

Kolashine - Mali i Zi

Hotel ne Podgorice, ne Kolashine, Mali i Zi, Resorte alpin, ideal per pushime dimerore me debore dhe ski.
Fillon nga 55

Programi

Hotel ne Podgorice, ideal per pushime dimerore me debore dhe ski.

2 dite, €55/personi

Datat e nisjeve:

  • 6, 13, 20, 27  Janar
  • 3, 10, 14, 17, 24 Shkurt

Beni kerkese KETU..

Dita I. Ora 07.00 nisja nga Tirana per ne Podgorice. Ndalese tek ujvara Niagara ne Podgorice. Vizite e qytetit. Ndalese ne qendren e famshme tregtare Delta City. Akomodimi ne hotel 4 yje ne Podgorice. Kohe e lire per te shfrytezuar fasilitetet e hotelit, palester, sauna, jakuzzi etj. Darka ne hotel.

Dita II. Ora 07-00 – 08-00 mengjesi. Pas mengjesit nisemi per ne Kolashin. Kohe per te bere ski deri ne ora 15.30 . Nisja per Tirane. Fundi i sherbimit tone.

Cmimi 55 Euro/Person. Perfshihet:
– Transporti vajtje-ardhje
– Akomodimi ne hotel ne Podgorice per 1 nate qendrimi
– Mengjesi dhe darka.

Cmimet e udhetimeve per femijet: 
0-2 vjec falas
mbi 2 vjec pagese e plote

Per cmimet e hoteleve pa transport klikoni ketu: Hotelet ne Kolashin

SHENIM: Ju sugjerojme qe te merrni instruktor skish te pakten 1 ore. Vetem ne kete menyre mund te mesoni sportin e bukur te skive dhe te shijoni ashtu sic duhet pistat 

REZERVIMET NUK ANULLOHEN NESE NE KETO DATA NUK KA BORE DHE AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET E MOTIT.


Përfshihen

Sipas ofertes se hotelit


Nuk Përfshihen

Sipas ofertes se hotelit


Transport

Transport me autobus k / Nisje ne 6, 13, 20, 27  Janar / 3, 10, 14, 17, 24 Shkurt duke filluar nga €55/personi

Beni kerkese KETU..


Per kalendarin e plote te tureve shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KETU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KETU...