Pushime ne Bitola

+355 4 2 420 892

Pushime ne Bitola

Pushime ne Bitola, Maqedoni. Transport me autobus, akomodim ne hotele resorte alpine ideale per pushime debore dhe ski. Nisje ne 6, 13, 20, 27 Janar, 3, 10, 14, 17, 24 Shkurt - €55/personi
Per person 55

Programi

Pushime ne Bitola, Maqedoni. Transport me autobus, akomodim ne hotele resorte alpine ideale per pushime debore dhe ski.

€55/personi

Datat e nisjeve:

  • 6, 13, 20, 27 Janar,
  • 3, 10, 14, 17, 24 Shkurt

Beni kerkese KETU..

Dita e pare: 
Nisja nga Tirana ora 7:00. Gjate rruges, vizite ne Struge dhe ne Oher ku do te konsumohet edhe dreka. Opsioanale: xhiro me varke ne liqenin e Ohrit. Me pas vazhdojme rrugen drejt Bitolas. Mberritja ne hotel, akomodimi dhe darka ne hotel. Ne mbremje kohe e lire per te shfrytezuar facilitetet e hotelit si Pishine, Sauna, Jakuzzi, Banjo Turke dhe kazinone e hotelit. SPA e hotelit eshte e hapur deri ne oren 22:00, ose ne klubet e nates ne afersi te hotelit.

Dita e dyte:

Pas mengjesit ne hotel, nisemi per ne pisten e skive ne parkun Pelister, 20 min nga hoteli, 15 km. Kohe e lire per ski deri ne oren 15:30. Dreka do te konsumohet ne nje prej restoranteve te zones.
Kthimi ne Tirane. Mberitja ne mbremje.


Përfshihen

Ne cmim 55 euro përfshihen:
1) Transporti sipas programit Tirane -Manastir (Bitola)-Tirane
2) Akomodimin ne Hotel Epinal 4 Yje Lux ne qender te qytetit te Manastirit (Bitola)
3) Mengjesi dhe Darka ne restorantin e hotelit
4) Pishina dimerore, sauna, jakuzzi, banjot turke deri ne oren 22:00
5) Guida gjate vendeve qe do te vizitojme
6) Bileta per hyrjen ne cazinon e hotelit


Nuk Përfshihen

Ne cmim nuk perfshihen:
1) Drekat gjate dy diteve te udhetimit
2) Pajiset e skive dhe Teleferiku ne Bitola

Femijet: 
– 0-2 vjec falas
– 2-12 vjec gjysem cmimi
– mbi 12 vjec cmim i plote


Transport

Pushime ne Bitola / k Nisje ne 6, 13, 20, 27 Janar, 3, 10, 14, 17, 24 Shkurt - €55/personi

Beni kerkese KETU..


Per kalendarin e plote te tureve shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KETU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KETU...