Tur ne Amsterdam

+355 4 2 420 892

Tur ne Amsterdam

Tur ne Amsterdam me guide, perfshihen fluturimi me avion, transferta, guide, akomodim ne hotel, mengjeset dhe shetitjet sipas programit. Nisje 4 dhe 18 Maj 4 dite, €399/personi.
Per person 399

Programi

Tur ne Amsterdam me guide, perfshihen fluturimi me avion, transferta, guide, akomodim ne hotel, mengjeset dhe shetitjet sipas programit.

Nisje 4 dhe 18 Maj 4 dite, €399/personi.

Beni kerkese KETU..

Dita e Parë: 

Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nisja në orën 08.50. Mberritja në Amsterdam në orën 11.40. Vizitë e shkurter ne qytetin e Utrecht-it. Me pas transferimi në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: 

Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e qytetit. Duke udhëtuar me autobus do te keni mundësinë te vizitoni pjesën e vjetër dhe të re të Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada më e bukur e Sheshit Magna. Vizitë në muzeumin Rijks në Amsterdam, Shtëpitë tregtare të shekullit të 17-të dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirë për të vizituar qendrat komerciale të Amsterdamit.

Dita e Tretë: 

Mëngjesi në Hotel. Nisja për vizitë në Hagë dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente të tjeratë këtyre qyteteve. Kthimi në Amsterdam.

Dita e Katërt: 

Nisja heret ne mengjes per ne aeroport. Fluturimi me avion direkt ne oren 05:30. Mberritja në Tiranë në orën 08.05.


Përfshihen

Nisja më 4 dhe 18 Maj

Në pagesë përfshihen: 
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi. 
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 
6. Lejohet të merret me vete në avion një bagazh me përmasa deri në 55 x 40 x 20 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).


Nuk Përfshihen

Në pagesë nuk janë përfshirë: 
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program. 
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. 


Transport

Transporti me avion / p Amsterdam Nisje 4 dhe 18 Maj 4 dite, €399/personi.

Beni kerkese KETU..


Per kalendarin e plote te tureve shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KETU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KETU...