Tur ne Korfuz

+355 4 2 420 892

Tur ne Korfuz

Tur ne Korfuz grup me autobus, akomodim ne hotel, guide dhe transport dhe sherbim All Inclusive. 26 Maj, 3 ditë, €99(all inclusive)
Per person 99

Programi

Per kalendarin e plote te tureve shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KETU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KETU...

 

Datat e nisjeve: ► 26 Maj

Korfuz 26 Maj, 3 ditë, €99(all inclusive)

Beni kerkese KETU..

Per daten 26 Maj akomodimi do te jete :


1. Albatros Hotel * – 99 euro 

Dita 1:
Nisja nga Tirana në orën 22:00 ne daten 25 Maj dhe udhëtimi me autobus për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz.
Sistemimi në hotel. Dreka ne Hotel. Ne varesi te kohes relaks ose shetitje ne qytet. Darka ne Hotel.

Dita 2:
Mëngjesi në Hotel.
Paradite, vizitë panoramike me guidë në monumentet kryesore të qytetit, si:

 • Kalaja e vjetër – Paleo Frourio;
 • Kalaja e re – Neo Frourio;
 • Sheshi venecian Spianada;
 • Rrugicat e shtruara me kalldrëm të qytetit të Korfuzit që është pjesë e UNESCO-s;
 • Pallati i Mbretëreshës Sisi. (opsionale me pagese ekstra)

Kthimi, dreka dhe Darka ne Hotel.

Dita 3:
Mëngjesi në hotel. Nisja në 10:30 për kthimin. Udhëtimi i kthimit me traget dhe autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Shënim

 • Programi i mesiperm eshte i vlefshem VETEM per daten me te afert te nisjes. Datat e tjera MUND te kene ndryshime te vogla ne varesi te disponibilitetit ne hotel apo rasteve te festave.
 • Krevati mund të mos jetë dopio, por 2 krevate tek të bashkuar.
 • Personi tek, në dhomë dyshe, paguan €120
 • Zbritja per transport individual është €20.

Fëmijët

 • 0-2 vjec janë falas;
 • 2-12 vjec, nëse akomodohet në dhome me 2 të rritur, përfiton €15 zbritje;
 • mbi 12 vjec paguan si i rritur;
 • nëse nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udhëton me njerin ose asnjërin nga prindërit, i duhet patjetër prokurë e noterizuar.

Ju bëjmë me dije se

 • Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndërsa pagesen e plotë deri në 5 ditë para nisjes.
 • Pagesa e bëre është e pakthyeshme.
 • Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.

Përfshihen

Në cmim përfshihet

 • Udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz.
 • Akomodimi në hotel 3* ose 4*
 • Shërbimi All inclusicve  – me mengjes, dreke, darke dhe pijet e perfshira.
 • Shëtitjet në Korfuz me autobus (sipas programit).
 • Shoqërues gjatë udhëtimit

 


Nuk Përfshihen

Në cmim nuk përfshihet

 • Bileta e tragetit Igumenice – Korfuz – Igumenice (€10).
 • Cdo gjë që nuk është përmendur në rubrikën përfshihet.

Transport

Transporti me autobuz komod / k Korfuz 26 Maj, 3 ditë, €99(all inclusive)

Beni kerkese KETU..