Tur ne Paris

+355 4 2 420 892

Tur ne Paris

Tur ne Paris me avion, Pakete Turustike me guide per pushime te shkurtera ku perfshin bileta avioni, transferta, hotel, mengjeset dhe shoqerues shqiptar. Shen Valentini 10 Shkurt, 4 dite - €399
Per person 399

Programi

Tur ne Paris me avion, Pakete Turustike me guide per pushime te shkurtera ku perfshin bileta avioni, transferta, hotel, mengjeset dhe shoqerues shqiptar.

10 - 13 Shkurt, Shen Valentini - €399/personi

Beni kerkese KETU..

PROGRAMI I VITIT TE RI:

Dita e Parë, 30 Dhjetor 2017. 

Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Udhëtimi me avion direkt Shkup - Paris. Nisja në orën 17.45. Mbrritja në Paris në 20.50. Transferimi për në Paris. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 31 Dhjetor 2017. 

Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike e Parisit ku do të shikohen: Harku i Triumfit, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Shëtitje në Bulevardin e famshëm të Champs Elysées dhe mundësi për shopping, si dhe vizitë në Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi në hotel.
OPSIONALE: Darka e Vitit të Ri

Dita e Tretë, 1 Janar 2018

Mëngjesi në Hotel. Vizitë në: Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Tour Eiffel. Shëtitje panoramike ku do të shikohen Panteoni, Opera de Garnier, Sheshi Bastille dhe Opera më e madhe e Frances. Kthimi dhe akomodimi në hotel. 

Dita e Katërt, 2 Janar 2018. 

Transferimi për në Aeroportin e Parisit. Fluturimi direkt Paris - Shkup. Nisja  në orën 21.20. Mbrritja në Shkup në orën 23.55. Nisja me autobus nga Shkupi në Tiranë.


Përfshihen

Në pagesë përfshihen: 
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi. 
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 55 x 40 x 23cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).


Nuk Përfshihen

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.


Transport

Udhetimi me avion / p 10 - 13 Shkurt, Shen Valentini - €399/personi

Beni kerkese KETU..


Per kalendarin e plote te tureve shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Greqi shtypni KETU..

Per cmimet e hoteleve ne Antalya shtypni KETU..

Per hotele ne te gjithe boten shtypni KETU...