Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë €49
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë €49
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë €49
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë €49
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë €49
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë €49
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë

Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë €49

Precio habitual
$0.00 USD
Precio de venta
$0.00 USD
Precio habitual
Agotado
Precio unitario
por 
Impuesto incluido. Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.

Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë duke filluar nga €49 personi

Datat e nisjve: 

 • 08-09, 09-10 Mars - Festa e Gruas!
 • 24-25 Shkurt
 • 02-03, 16-17, 23-24, 30-31 Mars
Cmimet sipas datave:
 • Festa e Gruas: 08-09, 09-10 Mars €55 personi Hotel Kocibelli, (darka festive ekstra 15 euro personi
Te githa datat e tjera:
 • Hotel Grand 4* €49 personi me mengjes
 • Hotel Kocibelli 4* (me pishine dhe SPA, Korce qender) €55 personi me mengjes

Perfshihen ne cmim:

 • Akomodimi ne Hotel 4* ( Ne qender te Korces )
 • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
 • Mëngjesi
 • Transporti sipas programi

Nuk perfshihen ne cmim:

- Gjithshka që nuk është përmendur në këtë Program
- Hyrjet në Monumente dhe Muzeume

PROGRAMI:

► Dita e pare:

Nisja nga Tirana ne oren 06:30.
Nisja nga Durresi ne oren 05:45. (Pagesë extra 5 euro/personi)
Nisja nga Elbasani ne oren 06:30.

Vazhdim i udhetimit tone drejt Parkut Natyror ne Drilon me nje ndalese gjate rruges per pushim dhe kafe. Vizite ne Tushemisht tek "Teto Ollga".  Opsionale lundrim me varke ne Drilon. Vazhdimi i udhetimit per ne Korce. Dreka e lire me gatime tradicionale ne tavernat e zones. Akomodimi ne hotel. Nisim vizitat ne pikat kryesore te qytetit: Bulevardi, Katedralja, Pazari i Vjeter, Mesonjtorja e Pare, etj.

Konsumimi i darkes nen sugjerimin e guides, ne nje nga restorantet me te mira ne Korce, O2 Boutique.

 

► Dita e dyte:

Pas mëngjesit në hotel nisemi drejt Voskopojes qe ka qene një qëndër e zhvillimit ekonomik, kulturor dhe artit, plot prosperitet, njohu ritmin e tregëtisë së kohës me qendra të tjera të rëndësishme të Shqipërisë, Ballkanit dhe më tej. Tregëtia me perëndimin dhe lindjen, si një udhëkryq ku takoheshin kulturat e kohës, i dha zhvillim të gjithanshëm qytetit.Vizitojme disa nga kishat qe kane mbetur ne kete fshat. Konsumimi i drekes ne nje prej restoranteve te zones, ku do te shijojm gatimet tradicionale te zones ( Lakrori me dy peta ).

Pas drekes nisja drejt Tiranes me nje ndalese te shkurtra gjate rruges.

Mbërritja në Tiranë në mbrëmje.

FUNDI I SHËRBIMIT TONË

►Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese,  Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata,

POLITIKAT E FEMIJEVE
Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
• 0-2.99 VJEC FALAS
• 3-11.99 VJEC 35 % ZBRITJE
• MBI 12 PAGUAN SI I RRITUR