Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
Tur Grup à Korçë Voskopojë 2 Ditë
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
Tur Grup à Korçë Voskopojë 2 Ditë
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë €49
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup à Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup à Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë €49
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë
 • Charger l'image dans la galerie, Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë

Tur Grup à Korçë Voskopojë 2 Ditë

Prix normal
$0.00 USD
Prix réduit
$0.00 USD
Prix normal
Épuisé
Prix unitaire
par 
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés lors du paiement.

Tur Grup në Korçë Voskopojë 2 Ditë duc filluar nga €55 personi

Données disponibles :

 • ►TETOR : 28-29
 • ►NENTEUR : 04-05, 11-12, 18-19, 25-26
 • ► FESTA E 28-29 NENTOR : 69 € / PERSONNE DP ( MENGJES + DARKE + MBREMJE FESTIVE )

Perfshihen ne cmim :

 • Akomodimi ne Hôtel 4* ( Ne qender te Korces )
 • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
 • Mengjesi
 • Programme de transport sipas

Nuk perfshihen ne cmim :

- Programme Gjithshka që nuk është përmendur në këtë
- Hyrjet në Monumente dhe Muzeume

PROGRAMME :

► Dita e pare:

Nisja nga Tirana ne oren 06h30.
Nisja nga Durresi ne oren 05h45. (Pagesë supplémentaires 5 euros /personne)
Nisja nga Elbasani à oren 06h30.

Vazhdim et udhetimit ton drejt Parkut Natyror ne Drilon me nje ndalese gjate rruges per pushim dhe kafe. Vizite ne Tushemisht tek "Teto Ollga". Opsionale lundrim me varke ne Drilon. Vazhdimi i udhetimit per ne Korce . Dreka et me lisent un jeu traditionnel dans les zones de taverne. Hôtel Akomodimi ne. Nisim vizitat ne pikat kryesore te qytetit : Bulevardi, Katedralja, Pazari i Vjeter, Mesonjtorja e Pare, etj.

Mbremje e lire.

► Dita et dyte :

Pas mëngjesit në hôtel nisemi drejt Voskopojes qe ka qene një qëndër e zhvillimit ekonomik, kulturor dhe artit, plot prosperitet, njohu ritmin e tregëtisë së kohës me qendra të tjera tëndësishme të Shqipërisë, Ballkanit dhe më tej. Tregëtia me perëndimin dhe lindjen, si një udhëkryq ku takoheshin kulturat e kohës, and ha zhvillim të gjithanshëm qytetit.Vizitojme disa nga kishat qe cane mbetur ne kete fshat. Consumimi i drekes ne je prej restoranteve te zones, ku do te shijojm gatimet tradicionale te zones ( Lakrori me dy peta ).

Pas drekes nisja drejt Tiranes me nje ndalese te shkurtra gjate rruges.

Mbërritja në Tiranë në mbrëmje.

FUNDI I SHËRBIMIT TONË

►Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Sportive, Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Litre, rroba pambuku per nderrese, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata,

POLITIKAT ET FEMIJÈVE
Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
• 0-2,99 VJEC FALAS
• 3-11.99 VJEC 35 % ZBRITJE
• MBI 12 PAGUAN SI I RRITUR