All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
Korfuz 3 Ditë All Inclusive €115 personi
All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
Korfuz 3 Ditë All Inclusive €115 personi
Korfuz 3 Ditë All Inclusive €115 personi
Korfuz 3 Ditë All Inclusive €115 personi
All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
Korfuz 3 Ditë All Inclusive €115 personi
Korfuz 3 Ditë All Inclusive €115 personi
All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
 • Load image into Gallery viewer, All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
 • Load image into Gallery viewer, All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
 • Load image into Gallery viewer, Korfuz 3 Ditë All Inclusive €115 personi
 • Load image into Gallery viewer, All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
 • Load image into Gallery viewer, All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
 • Load image into Gallery viewer, All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
 • Load image into Gallery viewer, Korfuz 3 Ditë All Inclusive €115 personi
 • Load image into Gallery viewer, Korfuz 3 Ditë All Inclusive €115 personi
 • Load image into Gallery viewer, Korfuz 3 Ditë All Inclusive €115 personi
 • Load image into Gallery viewer, All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
 • Load image into Gallery viewer, All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
 • Load image into Gallery viewer, All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
 • Load image into Gallery viewer, Korfuz 3 Ditë All Inclusive €115 personi
 • Load image into Gallery viewer, Korfuz 3 Ditë All Inclusive €115 personi
 • Load image into Gallery viewer, All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi
 • Load image into Gallery viewer, All Inclusive ne Korfuz 3 Dite Fillon nga €99 personi

Korfuz 3 Ditë All Inclusive €115 personi

Regular price
€230,00 EUR
Sale price
€230,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Korfuz 3 Ditë All Inclusive

Data Programit:

 • 5-7. 12-14. 19-21. 26-28 Maj
 • 9-11, 16-18,  23-25 Qershor 

Akomodimi ne Hotel Corfu Belvedere €115 Personi

Bileta tragetit Igumenice - Korfuz - Igumenice (EXTRA €13 per person)

Në pagesë përfshihen:

 • Akomodimi në hotel
 • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
 • Mëngjesi, dreka, darka
 • Transporti sipas programit

Në pagesë nuk përfshihen:

 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
 • BILETA E TRAGETIT IGUMENICE-KORFUZ-IGUMENICE (€13)
 • Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
 • Taksa lokale €3 per dhomë hotel 4* 

Programi:

► Nisja nga Tirana ne oren 23.00 nje dite para dates se udhetimit.

► Nisja nga Durresi ( Stacioni i Trenit dhe Plepat ne oren 23:30 nje dite para dates se udhetimit ).

Në oren 23:00 nje dite para dates se udhetimit,starton udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz.

►Dita e Parë: 

Mbërritja në Korfuz rreth orën 12.00 Me pas drejtohemi drejt hotelit. Konsumimi i drekes ne hotel. Kohe e lire ne ambientet e hotelit. Konusmimi darkes ne hotel . Pas darkes qendrim i lire.

►Dita e Dyte: 

Mengjesi ne hotel . qendrim i lire ne ambientet e hotelit deri ne dreke. Pas konsumimit te drekes vazhdimi i udhetimit tone drejt fabrikes se famshme te likerit Kumquat. Me pas nisemi drejt zones se Paleokastritses per te vizituar plazhet mahnitese te zones, Manastirin e Paleokastritses si dhe Akuariumin ( opsionale 7 euro ).
Pas vizites ne Paleokastritsa, nisemi drejt qendres historike te Korfuzit per te vizituar sheshin e famshem Spianada, qytetin e vjeter etj..

Kthimi ne hotel ne mbremje. Konsumimi i darkes.

►Dita e Trete: 

Mengjesi ne hotel . Nisja nga Korfuzi me traget dhe nëpërmjet Igumenicës për në Tiranë. Mberritja në Shqipëri ne mbremje.

Kujdes:

Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi.

Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel.

Taksat janë:

 • Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
 • Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
 • Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
 • Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

*POLITIKAT E FEMIJEVE
Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
• 0-2.99 VJEC FALAS
• 3-11.99 VJEC 50 % ZBRITJE
• MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR
• Akomodim ne dhome teke paguan 75% me shume se cmimi per 1 person