Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
  • Load image into Gallery viewer, Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
  • Load image into Gallery viewer, Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
  • Load image into Gallery viewer, Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
  • Load image into Gallery viewer, Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
  • Load image into Gallery viewer, Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
  • Load image into Gallery viewer, Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
  • Load image into Gallery viewer, Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
  • Load image into Gallery viewer, Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz
  • Load image into Gallery viewer, Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz

Oferte Momentale All Inclusive - Louis Ionian Sun 4* Korfuz

Regular price
€1.075,00 EUR
Sale price
€1.075,00 EUR
Regular price
€1.350,00 EUR
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

💥Në Ofertë💥 - Louis Ionian Sun 4* Korfuz

16 - 23 Qershor, 7 netë / 8 ditë All Inclusive

- Çift €1075 total

Çift + 1 fëmij nën 12 vjeç €1075 total

Shërbimi All Inclusive përfshin: Akomodim, 3 vakte, pije freskuese dhe alkolike (verë dhe birrë).

Taksa lokale 3 euro/dhoma/nata për hotel me 4* nuk përfshihet

Transporti nuk përfshihet, kushton +55 euro per 1 person.

Oferta është momentale.

Hoteli ofron sherbime si: recepsion 24 ore, aerobi, lojra harku, basketball, bilardo, kend lojerash, parking, SPA, cadra pishine dhe plazhi, peshqire plazhi, kujdestar bebesh, makina dhe motorra me qera, zone interneti, mini-club, pishine me uj te dresket, fushe tenisi, volejball.