Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi

Pranvere ne Cote D’Azur 4 Dite Fillon nga 329 EUR Personi

Regular price
€658,00 EUR
Sale price
€658,00 EUR
Regular price
€989,00 EUR
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Pranverë në Cote D’Azur 4 Ditë Fillon nga 329 EUR Personi

Datat e programit: 

 • 5 - 9 Mars €329 Personi
 • 12 - 16 Mars €399 Personi

  Në pagesë përfshihen:

  1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Tiranë -  Nisë - Tiranë.
  2. Transfertat dhe Shëtitjet me autobus.
  3. Akomodim në hotel për 3 netë.
  4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
  5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
  6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në (40x20x25cm). (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

  Në pagesë nuk janë përfshirë:

  1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
  2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
  Dita e Parë: 
  Fluturimi direkt Tiranë - Nisë. Nisja nga Tirana në orën 19.45. Mbrritja në Nisë në orën 21.55. Transferimi për në Nisë. Sistemimi dhe fjetje në hotel.

  Dita e Dytë: 
  Mëngjesi në hotel. Vizitë e Monumenteve kryesore të Qytetit të Nisës: Teatri Kombëtar i Nisës dhe sheshi aty pranë, Garibaldi, qyteti  vjetër, Katedralja  e Nisës dhe Sheshi i Drejtësisë, Bulevardi i Anglezëve, një prej shëtitoreve më të bukura të Francës në Mesdhe, ku ndodhen hotelet lluksoze siç janë Westminster, Hotel Royal dhe Negresco, Bulevardi i Pavjonit dhe sheshi Massena. Nisja për në Monako. Mbërritja në Monte Karlo ku vizitohen: Shkëmbi i Monakos, Muzeu Oqeanografik, Parku i Shën Martinit si dhe Pallati i monarkut të principatës së vogël, Lungomare e Albertit të I-rë, ku zhvillohen garat e Formula 1-shit, Sheshi i Kazinos, Fjetje në Hotel. 

  Dita e Tretë. 
  Mëngjesi në Hotel.
  - Nisja për në Antibes, Udhëtimi zgjat 30 minuta. Ndalesë dhe vizitë rreth 30 minuta në Antibes, Qytezë Port Jahtesh.. 
  - Nisja për në Cannes, Udhëtimi zgjat 30 minuta. Ndalesë dhe vizitë rreth 30 minuta në Cannes, Qytezë e Modës dhe Kinemasë. 
  - Nisja për në Frejus, Udhëtimi zgjat 1 orë. Ndalesë dhe vizitë rreth 30 minuta në Frejus, Qytezë e kohës së Perandorisë Romake. 
  - Nisja për në Saint Tropez, Udhëtimi zgjat 1 orë. Ndalesë dhe vizitë rreth 30 minuta në Saint Tropez, Qytezë e Famshme për Plazhe dhe Rezidenca Luksi. 
  - Nisja për në Hyeres, Udhëtimi zgjat 1 orë e 15 minuta. Kalim panoramik pa ndalesë në Hyeres, Qytezë e kohës së Mesjetës 
  - Nisja për në Toulon, Udhëtimi zgjat 30 minuta. Ndalesë dhe vizitë rreth 30 minuta në Toulon, Qytet Port Ushtarak i Francës. 
  - Nisja për në Ciotat, Udhëtimi zgjat 50 minuta. Ndalesë dhe vizitë rreth 15 minuta në Ciotat, Qytezë Port Peshkatarësh. 
  - Nisja për në Cassis, Udhëtimi zgjat 30 minuta. Kalim panoramik pa ndalesë në Cassis, Qytezë Port Peshkatarësh. 
  - Nisja për në Marsejë, Udhëtimi zgjat 50 minuta. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel. 

  Dita e Katërt: 
  Mëngjesi në hotel. Vizitë në Monumentet Kryesore të Marsejës: Pika më e lartë panoramike, simboli i qytetit, Shën Mëria mbrojtëse e Marsejës, Notre Dame de la Garde,  Porti i vjetër dhe në fund Pallati dhe shatërvanet Longshamp. Transferimi për në Aeroportin e Nisës. Fluturimi Nisë - Tiranë direkt. Nisja nga Nisa në orën 22:30. Mbrritja në Tiranë në orën 00:25.