Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë 89 EUR Personi

Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë, Fillon nga 69 EUR Personi

Regular price
€138,00 EUR
Sale price
€138,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Pranverë në Lefkada Parga Janinë 3 Ditë, Fillon nga 69 EUR Personi

Datat e programit:

► 24-26 Mars €69 Personi
► 07-09, 08-10, 21-23, 22-24, & 29 Prill - 1 Maj €79 Personi

HOTEL TESORO 3* Superior

Në çmim përfshihen:

 • Akomodimi 
 • Mëngjesi
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transporti me automjet komod

Në çmim nuk përfshihen:

 • Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
 • SHËTITJA ME ANIJE NE VIZITEN E ISHUJVE €20
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • Taksa lokale €1.5 per dhome hotel 3*
 • Taksa lokale €3 per dhome hotel 4*

Day 1: DITA E PARE

Nisja nga Tirana ne mengjes ne oren 05.00 (Nisja nga Durresi ne oren 05:30).
Ndalesa te shkurtra rruges. Kalimi i kufirit nga pika kufitare e Qafe Botes. Vizite ne qytetin e Parges, ku mund te konsumojme dhe dreken. Vazhdimi i udhetimit drejt ishullit te Lefkades. Akomodimi ne hotel. Pas konsumimit te darkes ne hotel qenderim i lire per shetitje ne qender te ishullit.

Day 2: DITA E DYTE

Pas mengjesit nisemi per ne fshatin turistik Nidri. Aty do te startojme viziten e mbrekullueshme me anije brenda kompleksit te shtate ishujve si Kefaloni, Skorpios, Meganisi, Arkudi, Astakos etj. Ky udhetim fantastik zgjat 3-4 ore dhe ka nje kosto extra prej 20 euro. Me pas vizite ne manastirin Fanorameni. Kthimi ne hotel. Konsumimi i darkes. Mbremje e lire per shetitje ne Nidri.

Day 3: DITA E TRETE

Mëngjesi në hotel. Ndalese per kafe dhe vizite ne Preveza. Me pas nisemi per ne Janine, aty do te kemi mundesi per te bere nje vizite ne shetitoren buze liqent dhe ne kalane e Janises. Konsumimi i drekes ne Janine ne menyre individuale. Kthimi ne Shqiperi nga dogana e Kakavise. Mberritja ne Tirane dhe Durres ne darke.

Fundi i sherbimit tone.

POLITIKAT E FEMIJEVE

 • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
 • 3-11.99VJEC, NËSE NJE FEMIJE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
 • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR
 • AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 75% ME SHUME.