Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi

Pushime ne Lefkada 6 Dite Fillon nga 309 EUR Personi

Regular price
€618,00 EUR
Sale price
€618,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Pushime në Lefkada 6 Ditë Fillon nga 309 EUR Personi

Në çmim përfshihen:
 • Akomodimi 5 netë në hotelet përkates.
 • Mëngjesi dhe darka
 • Përdorim i pishinës së jashtme
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transporti me automjet komod
Në çmim nuk përfshihen:
 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
 • Festa e darkës në anije 20€/ Hyrja + 1 pije falas
 • Shëtitjet me anije, €35 për person
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • Taksa lokale €1.5 për dhomë hotel 3*
 • Taksa lokale €3 për dhomë hotel 4*

Vizitohen: Parga, Janina, Lefkada

HOTEL SUNRISE 3*   HB (mëngjes+darkë)
HOTEL TESORO  3*S HB (mëngjes+darkë)

Datat e Udhëtimeve: Çmimet e vlefshme për rezervime deri në 15 Mars!

Qershor

 • 15 – 20 Qershor: Sunrise Hotel 3* €309 personi Tesoro Hotel 3* (Superior) €339 personi
 • 20 - 25 Qershor: Sunrise Hotel 3* €329 personi Tesoro Hotel 3* (Superior) €349 personi
 • 25 – 30 Qershor & 30 – 5 Korrik Sunrise Hotel 3* €349 personi Tesoro Hotel 3* (Superior) €369 personi

Korrik

 • 05 – 10, 10 – 15 Korrik Sunrise Hotel 3* €379 personi Tesoro Hotel 3* (Superior) €429 personi
 • 15 – 20, 20 - 25 Korrik Sunrise Hotel 3* €399 personi Tesoro Hotel 3* (Superior) €449 personi
 • 25 – 30 Korrik & 30 Korrik – 4 Gusht Sunrise Hotel 3* €429 personi Tesoro Hotel 3* (Superior) €459 personi

Gusht

 • 04 – 09, 09 – 14, 14 – 19, 19 – 24, 24 – 29 Gusht Sunrise Hotel 3* €429 personi Tesoro Hotel 3* (Superior) €459 personi
 • 29 Gusht – 03 Shtator Sunrise Hotel 3* €429 personi Tesoro Hotel 3* (Superior) €459 personi

Shtator

 • 03 – 08 Shtator Sunrise Hotel 3* €359 personi Tesoro Hotel 3* (Superior) €389 personi

 DITA E PARE

 -Nisja nga Tirana ne oren 23:30 (1 dite perpara dates se udhetimit).

-Nisja nga Durresi ne oren 22:45 (Pagese extra 5 Euro/personi)

Udhetimi per ne Lefkada. Ndalese dhe vizite ne Parga. Akomodim ne Hotel. 

DITA E DYTE

Mëngjesi në hotel. Shetitje me anije nga Nidri. Udhëtimi në orën 9:45. Vizitojmë Porto Katsiki ose Egremni, Meganisi, Scorpions ....dhe shpellen Papanikolis. Vizitojmë dhe ndalojmë 1 orë në ishullin më të madh të detit Jon, Kefalonia dhe ishullin e Odisesë Itaka. Kjo shëtitje eshte opsionale sipas deshires pasi ka kosto extra prej 35 Euro per person, mbaron rreth ores 18:00 te pasdites. Kthimi ne hotel. Darka ne hotel. Qendrim i lire ne qender te ishullit . 

DITA E TRETE

Pas mengjesit, nisemi per plazh ne Kathisma-Lefkada, ku do te qendrojme nga ora 10:00 deri ne oren 17:00. Pas plazhit ne Kathisma kthehemi ne hotel. Pasdite e lire. Darka ne hotel.

DITA E KATERT

Qendrim i lire per plazh ose opsionale turi “3 Plazhe “ qe realizohet me anije ne 3 plazhet me kryesore te Lefkada ,“Egremni , Porto Katsiki , Red Rocks “ dhe ndalohet pothuajse 2 ore ne cdo plazh. Kjo shetitje kushton 35 Euro dhe nuk eshte e detyrueshme por e keshillueshme. (Duhen minimalisht 10 persona per kryerjen e shetitjes)
Pasdite rreth ores 18:00 kthehemi ne hotel. Konsumimi i darkes ne hotel. Pas darkes organizim i sugjeruar ne party ne anije.

DITA E PESTE

Qendrim i lire.

DITA E GJASHTE

Mëngjesi në hotel. Nisja për kthim nga kufiri Kakavisë. Kthimi ne Tirane ne darke rreth ores 21:00 te darkes. Fundi i sherbimit tone.

*POLITIKAT E FEMIJEVE:

• 1 Femije nga 0-2.99 vjec e perfiton falas. 

• Femijet nga 3-10.99 vjec perfitojne 50 % zbritje ( kur shoqerohet me 2 te rritur )
MBI 11 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 75% ME SHUME.