Pushime në Zakynthos 6 Ditë Fillon nga 289 EUR Personi
Pushime në Zakynthos 6 Ditë Fillon nga 289 EUR Personi
Pushime në Zakynthos 6 Ditë Fillon nga 289 EUR Personi
Pushime në Zakynthos 6 Ditë Fillon nga 289 EUR Personi
Pushime në Zakynthos 6 Ditë Fillon nga 289 EUR Personi
Pushime në Zakynthos 6 Ditë Fillon nga 289 EUR Personi
Pushime në Zakynthos 6 Ditë Fillon nga 289 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pushime në Zakynthos 6 Ditë Fillon nga 289 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pushime në Zakynthos 6 Ditë Fillon nga 289 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pushime në Zakynthos 6 Ditë Fillon nga 289 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pushime në Zakynthos 6 Ditë Fillon nga 289 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pushime në Zakynthos 6 Ditë Fillon nga 289 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pushime në Zakynthos 6 Ditë Fillon nga 289 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Pushime në Zakynthos 6 Ditë Fillon nga 289 EUR Personi

Pushime në Zakynthos 6 Ditë Fillon nga 289 EUR Personi

Regular price
€100,00 EUR
Sale price
€100,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Pushime në Zakynthos 6 Ditë Fillon nga 289 EUR Personi

Në çmim përfshihen:
 • Akomodimi 5 nete në hotelet perkates.
 • All inclusive ( mengjes+dreke+darke+pije )
 • Facilitetet sipas cdo hoteli
 • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
 • Transporti me automjet komod
 • Wi-Fi Falas
Në çmim nuk përfshihen:
 • Bileta tragetit Kyllini - Zakynthos - Kylini €27.
 • Shëtitjet me anije, sporte e ndryshme te ujit
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • Taksa lokale €1.5 per dhome hotel 3*
 • Taksa lokale €3 per dhome/nate hotel 4*
 • Taksa lokale €4 per dhome hotel 5*

Nisjet 30 Qershor - 05 Korrik

 • Ikaros Hotel - €329 Personi
 • Aleksander the Great - €349 Personi

Nisjet 05-10, 10-15, Korrik

 • Ikaros Hotel - €349 Personi
 • Aleksander the Great - €379 Personi

Nisjet 15-20, 20-25, Korrik

 • Aleksander the Great - €379 Personi
 • Astir Beach Hotel - €399 Personi

Nisjet 25-30, Korrik, 30 Korrik - 04 Gusht

 • Ikaros Hotel - €389 Personi
 • Aleksander the Great - €419 Personi

Nisjet 04-09, 09-14, 14-19, 19-24, 24-29, Gusht

 • Ikaros Hotel - €389 Personi
 • Aleksander the Great - €419 Personi

Nisjet 03-08 Shtator

 • Ikaros Hotel - €349 Personi
 • Aleksander the Great - €369 Personi

*SHËNIM: Në hotele, ajër i kondicionuar dhe WiFi janë të përfshira në çmim

PER REZERVIM ME TRANSPORT VAJTJE - ARDHJE - AKOMODIM NE HOTELE TE TJERA, KOSTO ESHTE €75 PER 1 PERSON ( PIKA E TAKIMIT ZANTE CITY & LAGANAS )

DITA E PARE

► Nisja nga Tirana ne oren 22:00 ne darke nje dite para dates se nisjes .

► Nisja nga Durresi ( Stacioni i Trenit dhe Plepat ne oren 22:30 nje dite para dates se udhetimit ).Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Kalimi I doganes ne piken kufitare Kakavije. Pas kalimit te kufirit do te perdorim autostraden IONIAN ROAD e cila lidh qytetin e Janines me qytetin e Patres per te shkuar me pas drejt portit te Kilinit ku do te marrim tragetin per ne Zakynthos. Rreth drekes mberritja dhe akomodimi ne hotel. Pushim. Pas konsumimit te darkes vizite ne qender te sheshit Solomos .

DITA E DYTE

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit marrim anijen qe ben shetitjen rreth e qark gjithe ishullit te Zakynthos, ku vizitohen: Shpella e Delfinave, Fytyra e Poseidonit e gdhendur ne Shkemb, Navagio Beach (Plazhi me I famshem I ishullit), Shpella Blu, Shpella Keri, Xyriai (plazh kurativ), Porti San Nikola, Tsivili. Kjo shetitje e mrekullueshme mbaron rreth ores 17:00 dhe ka nje kosto extra prej 35 euro per person. Kthimi ne hotel. Mbremje e lire.(Personat qe nuk kane deshire te jene pjesmarres ne udhetimin me anije mund te shfrytezojne plazhin afer hotelit)

DITA E TRETE

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi per plazh drejt zones Vasiliko, ku pervec plazhit do të keni mundsi te kryeni sporte te ndryshme ujore gjate qendrimit atje. Kohe e lire per plazh deri ne pasdite.(Kjo shetitje eshte opsionale dhe ka nje pagese EXTRA 10 Euro/person e cila realizohet me pjesemarrjen minimale prej 20 personash) Kthimi ne hotel . Pas darke shijojme jeten plot ngjyra qe Zakynthos ofron, sipas deshires ne Taverna, Clube.

DITA E KATERT

Qendrim i lire. 

DITA E PESTE

Mengjesi ne hotel. Me pas nisemi per tek anijet qe bejn lundrime te dedikuara per tek ishulli I breshkave .Pervecse tur rreth ishullit Marathonisi per te pare breshkat Carreta Carreta ( Simboli i ishulit te Zakynthos ) gjithashtu ne ate vend fantastic kemi mundesi qe te bejm edhe plazh.Anija per ne ishullin e breshkave ka kosto extra 20 euro per person. Kthimi ne hotel.  Pasdite e lire.

DITA E GJASHTE

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Shqiperise, perseri nepermjet autostrades IONIAN ROAD. Kthimi per ne Tirane me ndalesa te shkurtra gjate rruges. Fundi I sherbimit tone. 

*POLITIKAT E FEMIJEVE:

• 1 Femije nga 0-2.99 vjec e perfiton falas. 

• Femijet nga 3-11.99 vjec perfitojne 50 % zbritje ( kur shoqerohet me 2 te rritur )
MBI 11 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 75% ME SHUME.