Ski ne Boge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
Ski ne Boge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
Ski ne Boge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
Ski ne Boge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
Ski ne Boge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
Ski ne Boge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
Ski ne Boge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Boge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Boge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Boge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Boge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Boge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Boge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Boge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi

Ski ne Boge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi

Regular price
€98,00 EUR
Sale price
€98,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Ski në Bogë 2 Ditë, Fillon nga 49 EUR Personi

Datat e programit:

►JANAR: 28-29

►SHKURT: 4-5, 11-12, 18-19, 25-26.

 • -HOTEL KARAGAQ 4* BB €49/person (Opsionale HB €12/Personi, paguhet ne nisje te guida.)
 • -HOTEL DUKAGJINI 5* BB €59/person (Opsionale HB €12/Personi, paguhet ne nisje te guida.)
 • *Shpjegim!
 • *BB = Me Mëngjes.
 • *HB = Me Mëngjes + Darkë. (pa pije)

Çmimi përfshin:

 1. Akomodimi sipas hoteleve përkatëse
 2. Mëngjesi
 3. Perdorimi i pishinës dimërore për hotel Dukagjini
 4. Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 5. Transporti me automjet komod

Në çmim nuk përfshihen:

 1. Bileta e teleferikut
 2. Darka (opsionale +10 EUR)
 3. Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
 4. Pajisjet e skive
 5. Siguracioni i shëndetit në udhëtim

Dita e parë

► Nisja nga Tirana ne oren 06:30 .

► Nisja nga Durresi ne oren 05:45 .(Pagese extra 5 euro/personi)

►(Per realizimin e transfertave nga Durresi duhet minimalisht  9 persona pjesemarres NGA TOTAL AUTOBUSI )

Vazhdimi i udhëtimit drejt pikës së doganes në Morinë me një ndalesë të shkurtër gjatë rrugës. Nisemi  per ne qytetin e Prizrenit . Vizite ne qender te Prizrenit dhe ne shetitoren buze lumit .Me pas ne drejtim te Pejes, për të vizituar Shpellën e Radacit dhe Ujëvarën e Drinit të Bardhë. Vazhdojme vizitat për në Grykën e Rugovës ku do të keni mundësinë të prekim natyrën mbresëlënëse (Sipas kohes kryerja e Zip Line opsionale). Pas vizitave do kemi kohë të lirë për të konsumuar edhe drekën . Mepas  kryejmë akomodimin tek hotelet perkatese. Qëndrim i lirë për të shfrytëzuar sherbimet trajtuese te hotelit si pishina dimërore, jacuzzi, sauna dhe palestër per hotelin qe e disponon. Opsionale shëtitje në qytetin e Pejës për të vizituar Pazarin e Vjetër, Mullirin e Haxhi Zekës, Parkun e Paqes, etj.

Darka në hotel dhe pas saj guida shoqëruese ju sugjeron disa vende me muzikë ku mund të kaloni mbrëmjen.

Dita e dytë

Pas mëngjesit në hotel nisemi  në drejtim te zones se Rugoves dhe fshatit turistik te Boges. Qendrim i lire per te shijuar kafen e mengjesit ne natyren e bardhe te Boges apo edhe per te shfrytezuar pisten e skive deri ne oret  e pasdites. Mund te merrni asistence dhe sugjerime nga shoqeruesi yne per perdorimin e skive. Vazhdimi i udhetimit per ne kthim ne Tirane  pasdite me ndalesa per kafe gjate rruges . Mberritje ne Tirane.

Fundi i sherbimit tone.

POLITIKAT E FËMIJËVE:

 1. 0-2.99 VJEC PA PAGESE
 2. 3-6.99 VJEC NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE