Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi

Ski ne Brezovice 2 Dite Fillon nga 60 EUR Personi

Regular price
€120,00 EUR
Sale price
€120,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Ski në Brezovicë 2 Ditë, Fillon nga 60 Euro Personi

Datat e programit:

► JANAR: 28-29.

SHKURT: 4-5, 11-12, 18-19, 25-26.

► HOTEL YJET E SHARRIT €60 BB - ( Opsionale HB €12/Personi, paguhet ne nisje te guida.)

► ABI GREEN HOTEL €65 BB ( Jacuzzi, Hamam & Sauna ) - ( Opsionale HB €15/Personi,Mbremje me muzike . paguhet ne nisje te guida.)

► HOTEL SHARRI €70 BB ( Pishine e brendshme, Pishine e jashtme termale, Jacuzzi ) - ( Opsionale HB €15/Personi, paguhet ne nisje te guida.)

 • *BB = Me Mëngjes.
 • *HB = Me Mëngjes + Darkë. (pa pije)

Ne cmim perfshihen:

 1. Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
 2. Jacuzzi & Sauna ( Per hotel Abi Green )
 3. Mëngjesi
 4. Pishinë dimërore, Jacuzzi (për Hotel Sharrin)
 5. Pishinë e jashtme termale (për hotel Sharrin)
 6. Transporti me automjet komod

Ne cmim nuk perfshihen:

 1. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
 2. Darka
 3. Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
 4. Pajisjet e skive
 5. Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 6. Taksa turistike e hyrjes në Brezovicë, 1 EUR/p

Dita e pare: Tirane - Brezovice - Prevalle

- Nisja nga Tirana ne oren 06:30.

- Nisja nga Durresi ne oren 05:45. ( Pagese extra €5/PERSON )

►(Per realizimin e transfertave nga Durresi  duhet minimalisht  9 persona pjesemarres)

Vazhdimi i udhetimit per ne Kosove nga dogana e Morines.

Ndalesa te shkurtera gjate rruges per kafe. Nisemi drejt  Brezovices. Qendrim i lire  Ski ne Brezovice dhe konsumimin e drekes ne menyre individuale (nuk mungojne sugjerimet e guides nese deshironi).

Akomodimi ne hotel. Qendrim i lire per relaks, ne ambientet e hoteleve qe ofrojne facilitete.

Darka ne Hotel.

Dita e dyte: Prevalle - Prizren - Tirane

Mengjesi ne hotel.

Nisja per ne qendren e skive te Prevalles. Qendrim ne Prevalle per skijim dhe per te shijuar natyren e bardhe perafersisht deri ne mesdite.

Nisemi per ne qytetin e Prizrenit. Vizite ne qender te Prizrenit dhe ne shetitoren buze lumit.

kthimi rreth ores 15:00.

Mberritja ne Tirane, Durres ne mbremje.

Fundi i sherbimit tone!

POLITIKAT E FEMIJEVE:

 • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
 • 3-6.99 VJEC PERFITON 50% DISCOUNT
 • MBI 7 VJEC PAGUAN SI I RRITUR