Ski ne Kolashine 2 Dite Fillon nga 65 EUR Personi
Ski ne Kolashine 2 Dite Fillon nga 65 EUR Personi
Ski ne Kolashine 2 Dite Fillon nga 65 EUR Personi
Ski ne Kolashine 2 Dite Fillon nga 65 EUR Personi
Ski ne Kolashine 2 Dite Fillon nga 65 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Kolashine 2 Dite Fillon nga 65 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Kolashine 2 Dite Fillon nga 65 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Kolashine 2 Dite Fillon nga 65 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Kolashine 2 Dite Fillon nga 65 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Kolashine 2 Dite Fillon nga 65 EUR Personi

Ski ne Kolashine 2 Dite Fillon nga 65 EUR Personi

Regular price
€130,00 EUR
Sale price
€130,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Ski në Kolashinë 2 Ditë Fillon nga 65 EUR Personi

Datat e programit:

 1. JANAR: 28-29.
 2. SHKURT: 4-5, 11-12, 18-19, 25-26

►Hotel VERDE 3* €65 ( PISHINË OLIMPIKE )

►Hotel VOCO 5* €75 ( PISHINË OLIMPIKE )

►Hotel  HILTON PODGORICA 5*  €85 ( Pishinë, Jacuzzi, Sauna )

Në çmim përfshihen:

 1. Akomodimi sipas hoteleve përkatëse
 2. Mëngjesi dhe darka
 3. Përdorimi i pishinës olimpike
 4. Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 5. Transporti me automjet komod

Në çmim nuk përfshihen:

 1. Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
 2. Pajisjet e skive
 3. Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 4. Taksa lokale 1.50 EUR për person/natë

Dita e parë

-Nisja nga Tirana në orën 06:30 .

-Nisja nga Durresi në orën 05:45 (Pagese extra 5 Euro/personi)

►(Per realizimin e transfertave nga Durresi duhet minimalisht  9 persona pjesemarres)

Kalimi I kufirit nga dogana e Hanit te Hotit. Ndalese per kafe gjate rruges. Pas proceduarave kufitare, vazhdimi i udhetimit  per ne ujevaren e Niagares per konsumim kafe. Ndalesa e dyte do te jete te qendra tregetare Delta City per shooping ku do te keni mundesi te konsumi dhe ushqim ne lokalet e ndryshme qe kjo qender ofron . Pas Delta City do te bejme akomodimin ne hotelet perkatese. Konsumimi i darkes. (me ane te sugjerimit te guides mund te frekuentoni jeten e nates ne qytetin e Podgorices).

Dita e dyte

Pas konsumimit te mengjesit, nisemi per ne Kolashin. Mberritja ne Kolashin rreth ores 10:00 - 10:30 dhe qendrimi ne Kolashin perafersisht 3 – 4 ore.Nisja per ne kthim pas drekes.

Mundesi per te bere sporte dimerore, si Ski, Snowboard ose Motor-Bore. Sugjerohet te konsumohet dreka ne restorantet e zones.

PISTA E SKIJIMIIT NE KOLASHIN konsiderohet si me e madhja ne Malin e Zi, duke zoteruar 14 km hapsire per skijim te ndara ne pista te ndryshme skijimit sipas kategorive te veshtiresise.

Gjithashtu ndodhen edhe 6 teleferik per tu zhvendosur skiatoret nga njera pist ne tjetren.Pas shfrytezimit te Kolashines me natyren e bardhe qe ajo ofron,nisemi per ne Shqiperi me ndalesa te shkurtra gjate rruges.

Fundi i sherbimit tone

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores, Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Çantë shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

POLITIKAT E FEMIJEVE:

 • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
 • 3-11.99 VJEC PERFITON 35% DISCOUNT
 • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR