Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi

Tur ne Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Dite Fillon nga 75 Euro Personi

Regular price
€150,00 EUR
Sale price
€150,00 EUR
Regular price
€195,00 EUR
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Tur në Dubrovnik dhe Kotorr, 2 Ditë Fillon nga 75 Euro Personi

Datat e programit: 

► 14-15, 21-22, 28-29 JANAR  
► 4-5, 11-12, 18-19, 25-26 SHKURT 

Në pagesë përfshihen:

 • Akomodimi në hotel me 4*
 • Mëngjesi dhe darka
 • Perdorimi i pishines dimerore per hotel Adria
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transporti me automjet komod

Në pagesë nuk janë përfshirë:

 • Dreka
 • Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
 • Hyrja në monumente dhe muzeume.
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • Taksa e qytetit 1.90 EURO/person për natë
 • Taksa e qytetit të Kotorrit 1 EUR/person

Dita e Parë: 

► Nisja nga Tirana në orën 05:00.

► Nisja nga Durresi në orën 04:15. (5 EURO/personi pagese extra)

►(Per realizimin e transfertave nga Durresi duhet minimalisht  9 persona pjesemarres)

Pas kalimit te pikes doganore Murriqan, ndalese per te konsumuar mengjesin. Nisemi drejt Kotorrit. Vizite panoramike ne Kotorr: Kotorri eshte pjese e Trashegimive Kulturore te UNESCO-s.  Aty do kemi mundesite shohim Katedralen e St. Triphonit dhe Kishen e St. Nicolas si edhe pallatet e vjeter qe i kane rezistuar kohes. Me pas drejtohemi drejt qytetit te Dubrovnikut. Akomodimi ne hotel. Darka ne hotel.

Dita e Dytë: 

Pas mengjesit ne hotel nisemi viziten ne qytetin e vjeter te DUBROVNIKUT.Ai cilesohet si nje nga perlat e Adriatikut.  Raguza ka qene gjithmone ure komunikimi per Europen. Qyteti eshte pjese e Trashegimive Kulturore te UNESCO-s. Vizita perfshin: Manastirin Francescan & Domenican. Porta e Piles dhe Ujembledhesin  Onofrio,  Farmacia e Vjeter, Shetitorja kryesore e qytetit Stradun, Katedralja e qytetit ( Katedralja e St. Blaise, shenjtorit te Dubrovnikut do te jete nje eksperience e bukur per viziten tuaj), Pallati i Dukes, Kulla e Sahatit, Statujen e Heroit Orlando dhe Shkrimtarit Marin Drizic, Kullen e Mincetes. Portin e Qytetit.Me pas do te vizitojme Uren Tudjman e cila eshte ndertuar per nder te Presidentit te pare Kroat, Franjo Tudjman, gjate viteve 1999 – 2001. Pas vizitave ne qytetin e Dubrovnikut nisemi per ne Muriqan per te vazhduar me procedurat e kalimit te kufirt Shqiptar.

Fundi i sherbimit tone .

POLITIKAT E FEMIJEVE:
• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-11.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50% ZBRITJE
• MBI 12 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR