Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi

Tur ne Dubrovnik Kotor, 3 Dite Fillon nga 109 Euro Personi

Regular price
€218,00 EUR
Sale price
€218,00 EUR
Regular price
€238,00 EUR
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Tur në Dubrovnik 3 Ditë Fillon nga 109 Euro Personi

Datat e programit: 

20 - 22 Janar & 10 - 12, 24 - 26 Shkurt 

 • Hotel Adria 4* Dubrovnik €109 (me pishinë) mëngjes+darkë
 • Hotel Lero 4* në qender të Dubrovnikut €109 mëngjes+darkë
Në pagesë përfshihen:
 • Akomodim në hotel
 • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
 • Perdorimi falas i pishinave.
 • Transporti me automjet komod
 • Vaktet sipas hoteleve perkates.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
 • Biletat e hyrjes nëpër muze
 • Shëtitja me anije në Kotorr 5 EUR/personi
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • Taksa e qytetit të Kotorrit 1 EUR/person
 • TAKSA LOKALE 2.90 EUR për persona mbi 12 vjec/natë

Dita e Parë: 

► Nisja nga Tirana në orën 05:00.

► Nisja nga Durresi ne oren 4:30. (Pagesë extra 5 euro/personi)

(Per realizimin e transfertave nga Durresi duhet minimalisht 9 persona pjesemarres)

Pas kalimit te pikes doganore Murriqan, ndalese per te konsumuar mengjesin.

I drejtohemi më pas Ishullit të Shën Stefanit ku do të kryejmë një ndalesë të shkurtër panoramike.

Vizita e rradhës do të jetë qyteti i Kotorrit ku do të vizitojmë katedralen e famshme të Shën Trifonit, qytetin e vjetër dhe gjithashtu opsionale shëtitja me varkë në Gjirin e Kotorrit e cila zgjat rreth 40 minuta ( €5 extra ) Më pas i drejtohemi qytetit të Dubrovnikut. Akomodim në hotel dhe kohë e lirë për shfrytëzimin e faciliteteve të hotelit.

Dita e Dytë: 

Pas mengjesit ne hotel nisemi drejt qytetit te vjeter te DUBROVNIKUT.Ai cilesohet si nje nga perlat e Adriatikut. Raguza ka qene gjithmone ure komunikimi per Europen. Qyteti eshte pjese e Trashegimive Kulturore te UNESCO-s. Vizita perfshin: Manastirin Francescan & Domenican. Porta e Piles dhe Ujembledhesin  Onofrio, Farmacia e Vjeter, Shetitorja kryesore e qytetit Stradun, Katedralja e qytetit ( Katedralja e St. Blaise, shenjtorit te Dubrovnikut do te jete nje eksperience e bukur per viziten tuaj), Pallati i Dukes, Kulla e Sahatit, Statujen e Heroit Orlando dhe Shkrimtarit Marin Drizic, Kullen e Mincetes. Portin e Qytetit.Me pas do te vizitojme Uren Tudjman e cila eshte ndertuar per nder te Presidentit te pare Kroat, Franjo Tudjman, gjate viteve 1999 – 2001. Pasdite kohe e lire per Shopping. Darka dhe Akomodimi ne hotel.

Dita e Trete: 

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit ne hotel nisemi drejt Porto Montenegro , një nga vendet më lluksoze të Malit të Zi . Pas kësaj vizite i drejtohemi qytetit të vjetër të Budvas ku do të vizitojmë Balerinën e Budvas , Citadella-n dhe do të konsumojmë gjithashtu vaktin e drekës.

Me pas nisemi per ne Muriqan per te vazhduar me procedurat e kalimit te kufirt Shqiptar.

Fundi i sherbimit tone!

POLITIKAT E FEMIJEVE:
• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-11.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50% ZBRITJE
• MBI 12 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR