Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi

Tur ne Janine Meteora 2 Dite Fillon nga 59 EUR Personi

Regular price
€118,00 EUR
Sale price
€118,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Tur në Janine, Kallabake, Meteora, Kastoria, 2 Ditë Fillon nga 59 EUR Personi

Datat e programit: 

 • Janar: 14-15, 28-29
 • Shkurt: 11-12, 25-2

Në çmim përfshihen:

 • Akomodimi në hotel 3* ose 4*
 • Mëngjesi
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transporti me automjet komod

Në çmim nuk përfshihen:

 • Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
 • Hyrja në monumente dhe muzeume.
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • Taksa lokale €1.5 per dhome hotel 3*
 • Taksa lokale €3 per dhome hotel 4*

Dita e Parë: 

-Nisja nga Tirana në oren 05.00.
Nisja nga Durresi ne oren 05:30. ( Kthimi ne Durres 5 euro extra )

Vazhdojme udhëtimin me autobus për në Janinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Kalimi nga Pika kufitare e Kakavisë drejt Janinës, kryeqendrës së Epirit. Vizitohet Kalaja, Sheshi Qëndror, Manastiret dhe Xhamitë e vjetra dhe ishulli i Janines ku ndodhet dhe shtepia muzeale e Ali Pashe Tepelenes . Pasdite, vonë, vazhdimi i rrugës për në Kallabaka. Sistemimi dhe akomodimi në hotel.  

Dita e Dytë:

Mengjesi në hotel. Paradite, vizitë panoramike e disa prej manastireve më të famshëm të Meteorës. Zonës më të bukur në Greqi që shquhet për bukurinë e saj natyrore dhe pjesë e trashëgimisë botërore të UNESCO. Konsumimi i ushqimit në Meteora. Vizitë në Kostur. Kthimi ne Shqipëri nga dogana e Kapshticës. Ndalesa të shkurtra gjatë rrugës për kafe.
Mberritja në Elbasan dhe Tiranë në mbremje.

Fundi i shërbimit tonë .

Duhet te keni me vete :

-Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

POLITIKAT E FEMIJEVE:
• 0-3.99 VJEC JANË FALAS
• 4-9.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE
• MBI 9 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR