Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi

Tur ne Korce Voskopoje 2 Dite Fillon nga 49 EUR Personi

Regular price
€98,00 EUR
Sale price
€98,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Tur në Korçë Voskopojë 2 Ditë fillon nga €49 EUR Personi

Datat e Nisjes:

 • ►Janar: 28-29. 
 • ►Shkurt: 4-5, 11-12, 18-19, 25-26. 

Vizitohen: Korçë, Voskopojë

HOTEL KOCIBELLI 4* POOL & SPA (Qëndër të Korçës) (Me mëngjes).

Në çmim Përfshihen:

 • Akomodim në hotel
 • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
 • Mëngjesi
 • Transporti sipas programit

Në çmim nuk Përfshihen:

 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
 • Darka (opsionale +12 EUR)
 • Dreka dhe pijet gjatë vakteve

Dita e parë:

Nisja nga Tirana ne oren 06:30.

Nisja nga Durresi ne oren 05:45. (Pagesë extra 5 euro/personi)
Nisja nga Elbasani ne oren 06:30.

Vazhdim i udhetimit tone drejt Parkut Natyror ne Drilon me nje ndalese gjate rruges per pushim dhe kafe. Vizite ne Tushemisht tek "Teto Ollga".  Opsionale lundrim me varke ne Drilon. Vazhdimi i udhetimit per ne Korce . Dreka e lire me gatime tradicionale ne tavernat e zones . Akomodimi ne hotel. Nisim vizitat ne pikat kryesore te qytetit: Bulevardi, Katedralja, Pazari i Vjeter, Mesonjtorja e Pare, etj.

Mbremje e lire.

Dita e dyte:

Pas mëngjesit në hotel nisemi drejt Voskopojes qe ka qene një qëndër e zhvillimit ekonomik, kulturor dhe artit, plot prosperitet, njohu ritmin e tregëtisë së kohës me qendra të tjera të rëndësishme të Shqipërisë, Ballkanit dhe më tej. Tregëtia me perëndimin dhe lindjen, si një udhëkryq ku takoheshin kulturat e kohës, i dha zhvillim të gjithanshëm qytetit.Vizitojme disa nga kishat qe kane mbetur ne kete fshat. Konsumimi i drekes ne nje prej restoranteve te zones, ku do te shijojm gatimet tradicionale te zones ( Lakrori me dy peta ).

Pas drekes nisja drejt Tiranes me nje ndalese te shkurtra gjate rruges.

Mbërritja në Tiranë në mbrëmje.

FUNDI I SHËRBIMIT TONË

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese,  Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata,

POLITIKAT E FEMIJEVE

 • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
 • 3-11.99 VJEC PERFITON 35 % ZBRITJE
 • MBI 12 PAGUAN SI I RRITUR

SHENIM

► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.