Ski ne Mavrove, Tur ne Oher dhe Struge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
Ski ne Mavrove, Tur ne Oher dhe Struge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
Ski ne Mavrove, Tur ne Oher dhe Struge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
Ski ne Mavrove, Tur ne Oher dhe Struge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
Ski ne Mavrove, Tur ne Oher dhe Struge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
Ski ne Mavrove, Tur ne Oher dhe Struge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
Ski ne Mavrove, Tur ne Oher dhe Struge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Mavrove, Tur ne Oher dhe Struge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Mavrove, Tur ne Oher dhe Struge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Mavrove, Tur ne Oher dhe Struge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Mavrove, Tur ne Oher dhe Struge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Mavrove, Tur ne Oher dhe Struge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Mavrove, Tur ne Oher dhe Struge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Ski ne Mavrove, Tur ne Oher dhe Struge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi

Ski ne Mavrove, Tur ne Oher dhe Struge 2 Dite, Fillon nga 49 EUR Personi

Regular price
€98,00 EUR
Sale price
€98,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Ski në Mavrovë 2 Ditë, Fillon nga 49 EUR Personi

Datat e programit:

► JANAR: 28-29.

► SHKURT: 4-5, 11-12, 18-19, 25-26.

HOTEL IMPERIAL 4* €49 Mëngjes + Darkë (në qëndër të Strugës)  

Çmimi përfshin:

 1. Akomodimi në hotel me 4*
 2. Mëngjesi dhe darka
 3. Shoqërues shqipëtar gjatë udhëtimit
 4. Transporti me automjet komod

Në çmim nuk përfshihen:

 1. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
 2. Bileta e teleferikut
 3. Dreka
 4. Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
 5. Siguracioni i shëndetit në udhëtim

Dita e Pare:

Nisja nga Tirana ne oren 06:30 .

-Nisja nga Durresi ne oren 05:45 . (Pagese extra 5 Euro/personi)

-Nisja nga Elbasani ne oren 07:00 .

►(Per realizimin e transfertave nga Durresi duhet minimalisht  9 persona pjesemarres)

Do te vazhdojme udhetimin tone drejt doganes se Qafe Thanes ku do te bejme nje ndalese per pushim te shkurter ne zonen e Librazhdit.

Pas procedurave doganore do te vizitojme qytetin piktoresk te Ohrit ku aty do te vizitojme qytetin e vjeter, kalane e qytetit, kishat e njohura dhe do te kemi mundesi te nje eksperience fantasitke  per personat qe deshirojne te zhvillojme edhe lundrim me anije ne liqen per te prekur pjese te tjera te Ohrit. Pas konsumimit te lire te drekes kryejme akomodimin ne hotel. Pasdite vizite ne qytetin e Struges.

Darka ne hotel. Mbremje e lire.

Dita e Dyte:

Pas mengjesit vazhdojme udhetimin drejt Parkut Kombetar te Mavroves. Qendrimi i lire per ski dhe per te shijuar natyren e bardh qe Mavrova ofron. Shoqeruesi jone mund t’ju ofroje asistence dhe sugjerime per personat qe duan te mesojne te skijojne . Konsumimi i drekes ne menyre individuale  ne restorantet e zones (nuk ju mungon asistenca dhe sugjerimi i guides nese e deshironi ). Nisja nga Mavrova per ne Tirane rreth ores 15:00 .  Kthimi ne Tirane dhe Durres ne darke me ndalesa te shkurtra gjate rruges .

Fundi i sherbimit tone.

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores , Doreza kundra bores , Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

POLITIKAT E FEMIJEVE

 • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
 • 3-6.99 VJEC PERFITON 30 % ZBRITJE
 • MBI 7 VJEC PAGUAN SI I RRITUR