Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi

Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi

Regular price
€698,00 EUR
Sale price
€698,00 EUR
Regular price
€798,00 EUR
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Udhetim ne Amsterdam 4 Dite Fillon nga 349 EUR Personi

Datat e programit: 9 - 12 Shkurt

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 3 net qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një çantë me përmasa deri në 40 x 20x 23cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Dita e Parë : 

Fluturimi direkt Tiranë - Eindhoven. Nisja në orën11:15. Mbërritja në Eindhoven në orën 16.10. Transferimi me Autobus në Utrecht. Vizitë e Monumenteve Kryesore të Qytetit. Vazhdimi i udhëtimit për në Amsterdam. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: 

Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e qytetit. Duke udhëtuar me autobus do te keni mundësinë te vizitoni pjesën e vjetër dhe të re të Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada më e bukur e Sheshit Magna. Vizitë në muzeumin Rijks në Amsterdam, Shtëpitë tregtare të shekullit të 17-të dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirë për të vizituar qëndrat komerciale të Amsterdamit.

Dita e Tretë: 

Mëngjesi në Hotel. Nisja për vizitë në Hagë dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente të tjeratë këtyre qyteteve. Kthimi në Amsterdam.

Dita e Katërt: 

Mëngjesi në Hotel. Nisja per në aeroport. Fluturimi me avion direkt në orën 14:40. Mbërritja në Tiranë në orën 17:10.