Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi
 • Load image into Gallery viewer, Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi

Udhetim ne Barcelone 4 Dite Fillon nga €369 Personi

Regular price
€738,00 EUR
Sale price
€738,00 EUR
Regular price
€878,00 EUR
Sold out
Unit price
per 
Total price / Çmimi total. Instant Confirmation - Sales Tax Included! / Konfirmim i menjëhershëm.

Udhëtim në Barcelonë 4 Ditë

Datat e programit: 12 - 15 shkurt

Çmimi: ishte €399 – bëhet €369 (Ofertë për kohë të limituar)

Në pagesë përfshihen:

 • 3 Netë Akomodimi në Hotel 3*
 • Mëngjeset dhe taksat e qytetit
 • Transfertat për/nga Hoteli
 • Turi i qytetit të Bacelonës
 • Shoqërues shqipëtar gjatë gjithë Turit 

Në pagesë nuk janë përfshirë:

 • Çdo gjë që nuk është përmendur tek të përfshira

Dita 1

10.02.2023 Tirana - Barcelona Airport

Nisja nga Tirana ne oren 11:45

Mberritja ne Barcelone ne oren 14:25

Transferte per ne Hotel per Check-in 

Mbremje e lire

 Sugjerime per Darken: Tapas Dinner

Dita 2

11.02.2023 Turi i qytetit te Barcelones

07:00 - 09:00 Mengjesi ne Hotel

09:00 - 13:00  Barcelona City Tour

Vizite panoramike ne lagjen gotike dhe me te vjeter te Barcelones ku bie ne sy arkitektura e vecante e ndertesave qe datojne nga mesjeta, disa prej te cilave deklaruar si pjese e trashegimise boterore. Ndalesa jone e pare do te jete ne parkun Guell (Hyrja ne park Extra pagese 1 ore), nje ndertim i arkitektit me te famshem te qytetit Antoni Gaudi, ne kete shesh ndodhet edhe shtepia e arkitektit. Pas kesaj ndalese, teksa pershkojme qytetin, bie ne sy ndertesa e famshme Casa Mila forma e se ciles ngjason me fundin e detit. Vizita vazhdon ne Sagrada Familia (Hyrja me extra pagese 1 ore), katedralen e madhe te ndertuar ne stilin gotik me nje arkitekture qe edhe sot cilesohet shume moderne por qe nuk u arrit te perfundohej nga arkitekti i saj. Edhe ne ditet tona kjo katedrale eshte ende ne ndertim. Teksa vizitojme qytetin nuk do te humbasim mundesine per te pare edhe monumente te tjera te qytetit si Monumenti i Kolombos, Harku i Triumfit etj. Perfundojme viziten tone ne Sheshin Catalunia. Kohe e lire per dreken, e cila eshte fakultative. Mbasdite e lire per te eksploruar qytetin ne menyre individuale.

Sugjerime per Darken: Flamengo Dance Dinner

(Hyrja per ne Sagrada Famiglia vetem per rezervime ne advance.)

SAGRADA FAMÍLIA : 35 Euro

Park Güell : 15 Euro 

Dita 3

12.02.2023 Free Day (Dite e lire)/ Sugjerime:

Ture Extra

1.Camp Nou 

Përjetoni pasionin e Barçës në Camp Nou, stadiumi vendas i FC Barcelona.

Kthehuni prapa në kohë në historinë e Barcelonës ndërsa bëni ture nëpër Camp Nou.

Shijoni pamjet panoramike të stadiumit.

Vizitoni Muzeun e FC Barcelona.

Përjetoni dhe zhytuni në zonën e re multimediale audiovizive.

Hyrja: 40 Euro per person

2.Mountain of Montserrat

Vizitoni peisazhet spektakolare te Parkut Kombëtar të Montserratit.

Vizitoni Manastirin piktoresk dhe shikoni Black Madonna.

Dëgjoni një nga koret më të vjetra të fëmijëve në Evropë.

Eksploroni Shpellën e Shenjtë të Montserratit.

Hyrja: 25 Euro per person

Përjetoni dhe zhytuni në zonën e re multimediale audiovizive.

Dita 4

13.02.2023 Barcelona Airport - Tirane 

Mengjesi ne Hotel 

12:05 Nisja per ne Airport

17:40 Mberritja ne Tirane