Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
All Inclusive në Korfuz 5 Ditë
All Inclusive në Korfuz 5 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
All Inclusive në Korfuz 5 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
All Inclusive në Korfuz 5 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, All Inclusive në Korfuz 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, All Inclusive në Korfuz 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, All Inclusive në Korfuz 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, All Inclusive në Korfuz 5 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë

All Inclusive në Korfuz 5 Ditë

Regular price
€0,00 EUR
Sale price
€0,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total Price, Taxes Included. Instant Confirmation. No Shipping Costs.

All Inclusive në Korfuz 5 Ditë

Vizitohen: Korfuz - Paleokastritsa, Paxos, Antipaxos

Datat e programit:

€449 personi: 5 - 9 Korrik 

€469 personi: 9-13, 13-17, 17-21 Korrik

 • Femija i parë deri 10.99 vjeç paguan €149 euro (shoqëruar me 2 të rritur)
 • Femija i dytë deri 10.99 vjeç paguan 50% të çmimit (shoqëruar me 2 të rritur)

*SHËNIM: Trageti Igumenice - Korfuz - Igumenice perfshihet ne cmim

Në çmim përfshihen:

 • All inclusive ( mengjes+dreke+darke+pije )
 • BILETA E TRAGETIT IGUMENICE - KORFUZ - IGUMENICE
 • Perdorimi falas i pishinave.
 • SHEZLLONET NE PISHINE ( SIPAS DISPONUESHMERISE)
 • Shoqërues shqiptar
 • Transporti me automjet komod

Në çmim nuk përfshihen:

 • Hyrja në monumente dhe muzeume.
 • LUNDRIM ME ANIJE PAXOS & ANTIPAXOS - 35EU/PERSONI
 • TAKSA LOKALE HOTEL 4* €7 DHOMA/NATE
 • Transferte ne Paleokastritsa ( Opsionale €10 )

PROGRAMI:

► Nisja nga Tirana ne oren 23:45 ( 1 dite para dates se nisjes ) 

► Nisja nga Durresi ne oren 00:15

Në oren 23:45, starton udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenices me autobuz dhe traget. Mbërritja në Korfuz.

Dita 1: Mbërritja në Korfuz rreth orën 12.00 Me pas drejtohemi drejt hotelit. Akomodimi ne hotel. Kohe e lire per te shfrytezuar facilitetet ne ambientet e hotelit. Konusmimi darkes ne hotel . Pas darkes qendrim i lire.

Dita 2.

Mengjesi ne hotel. Vizite & plazh ne Paleokastritsa .Rruges ndales ne fabriken e pijeve dhe likereve " Koum Kouat".Qendrimi per plazh deri ne pasdite dhe sipas deshires vizite ne akuariumin & manastirin e Paleokastritses .Kjo shetitje extra ka nje kosto prej  €10/personi dhe realizohet me pjesmarrje minimale 15 persona dhe shoqerohet me guide lokale. Kthimi ne hotel . Darka ne Hotel .

Shenim : Ne rastet kur gjate vaktit te drekes do te jeni ne plazhet jasht hotelit , mund te merrni LUNCH BOX nga hoteli .Porosine per LUNCH BOX duhet ta beni nje dite para ne recepsion sebashku me shoqeruesin e grupit.

Dita 3.

Mengjesi ne hotel . Vazhdimi i udhetimit per ne portin kryesor te Korfuzit ku do te startojm udhetimin me anije per te bere vizite dhe plazh ne ishujt fantastik PAXOS - ANTIPAXOS .Ne kete shetitje te mrekullueshme do te kemi mundsi te bejm vizite ne shpellat blue te Ipapajas dhe Ahai .
Vizite Panoramike ne shkembinjte e bardhe te Erimitis. Plazh ne ujerat fantastike te Antipaxos ne Paradise Beach . Me pas ndales fshatin Gaios per shetitje , plazh dhe konsumimin e drekes .( Kjo shetitje mrekullueshme ka kosto extra 35 euro p/person dhe ralizohet me pjesmarrje minimale 20 persona dhe shoqerohet me guide lokale. )

Kthimi ne hotel rreth pasdites . Darka ne hotel .Qendrim i lire.

Dita 4.

Mengjesi ne hotel . Plazh , argetim dhe qendrim all inclusive ne resort.

Dita 5.

Mengjesi ne hotel. Plazh deri ne oren 11.00
Kthimi për ne Shqiperi nga Igumenica . Mbërritja në Tiranë ne darke .

POLITIKAT E FEMIJEVE
Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
 • FEMIJA I PARE 0 DERI NE 10.99 VJEC PAGUAN €145 ( KUR SHOQEROHET ME 2 TE RRITUR)
 • FEMIJA I DYTE 0 DERI NE 10.99 VJEC PAGUAN  50% te cmimit per te rritur ( KUR SHOQEROHET ME 2 TE RRITUR )
 • MBI 11 VJEC PAGUAN SI I RRITUR