Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
Lefkada Parga Janinë, 3 Ditë
Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89
 • Load image into Gallery viewer, Lefkada Parga Janinë, 3 Ditë
 • Load image into Gallery viewer, Pranverë në Lefkada, 3 Ditë €89

Lefkada Parga Janinë, 3 Ditë

Regular price
€0,00 EUR
Sale price
€0,00 EUR
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Total Price, Taxes Included. Instant Confirmation. No Shipping Costs.

Lefkada Parga Janinë, 3 Ditë

Çmimet sipas datave të nisjes;

Nisjet: 07-09, 14-16 Qershor

 • HOTEL SUNRISE 3*  €99 BB (mëngjes)
 • HOTEL TESORO SUPERIOR 3*  €109 BB (mëngjes)

Nisjet: 21-23, 28-30 Qershor

 • HOTEL SUNRISE 3*  €139 HB (mëngjes+darkë)
 • HOTEL TESORO SUPERIOR 3*  €149 HB (mëngjes+darkë)

Nisjet: 05-07, 12-14 Korrik

 • HOTEL SUNRISE 3*  €155 HB (mëngjes+darkë)
 • HOTEL TESORO SUPERIOR 3*  €169 HB (mëngjes+darkë)

Nisjet: 19-21, 26-28 Korrik

 • HOTEL SUNRISE 3*  €165 HB (mëngjes+darkë)
 • HOTEL TESORO SUPERIOR 3*  €185 HB (mëngjes+darkë)

Nisjet: 19-21, 26-28 Korrik

 • HOTEL SUNRISE 3*  €179 HB (mëngjes+darkë)
 • HOTEL TESORO SUPERIOR 3*  €189 HB (mëngjes+darkë)

Nisjet: 30 Gusht - 01, 06-08 Shtator

 • HOTEL SUNRISE 3*  €149 HB (mëngjes+darkë)
 • HOTEL TESORO SUPERIOR 3*  €159 HB (mëngjes+darkë)

!! Për të dy hotelet, darka do të konsumohet në hotel Tesoro, që ndodhet 3 minuta distancë ecje në këmbë nga hotel Sunrise.

Në çmim përfshihen:

 • Akomodimi sipas hoteleve përkatëse
 • Perdorim i pishines se jashtme
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transporti me automjet komod
 • Vaktet sipas hoteleve perkates.

Në çmim nuk përfshihen:

 • Party i darkes ne anije 15€/ Hyrja + 1 pije falas
 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • TAKSA LOKALE HOTEL 3* €3 DHOMA/NATE
 • TAKSA LOKALE HOTEL 4* €7 DHOMA/NATE
 • TAKSA LOKALE HOTEL 5* €10 DHOMA/NATE
 • VIZITE NE ISHUJT ME ANIJE €35/PERSONI HYRJA+DREKA

PROGRAMI:

DITA E PARE

Nisja nga Tirana ne mbremje ne oren 23:00 (NISJA KRYHET 1 DITE PERPARA DATES SE UDHETIMIT)
(Nisja nga Durresi ne oren 23:30).
Ndalesa të shkurtra gjate rrugës për në kufirin e Qafe Botes.

Pasi te kalojme ne token Greke ndalesa e pare do te behet ne qytetin turistik te Parges te ndërtuar në qafëmali dhe bregdet ku do te konsumojme dhe dreken. Kohegjatesia e vizites 1 ore e 30 min. Vazhdojmë me një shëtitje të shkurtër në qytet dhe ne shetitoren kryesore buze detit. Me pas nisemi drejt ishullit te Lefkades. Akomodimi ne hotel. Kohe e lire per plazh prane hotelit. Darka ne Hotel. Pas darkes opsionale party ne anije(E sugjeruar)

DITA E DYTE

Mëngjesi në hotel dhe nisja për në qëndrën më të famshme turistike të ishullit, Nidri. Aty na pret anija për një ditë plot ngjyra deti. Fillon udhëtimi në orën 9:45, vizitojmë bregdetet me famë boterore të Lefkades, Porto Katsiki ose Egremni, Meganisi, Scorpions ....dhe shpellen Papanikolis. Vizitojmë dhe ndalojmë 1 orë në ishullin më të madh të detit Jon, Kefalonia dhe ishullin e Odisesë Itaka. Gjatë ditës bëhen 3-4 ndalesa për plazh. Kjo shëtitje e mrekullueshme eshte opsionale sipas deshires pasi ka kosto extra prej 35 euro per person dhe mbaron rreth ores 18:00 .Kthimi ne hotel.Darka ne hotel .Qendrim i lire.

DITA E TRETE

Mëngjesi në hotel. Nisja për kthim nga kufiri Kakavisë. Vizite e shkurter ne Janine. Kthimi ne Tirane rreth ores 21:00 ne darke.
Fundi i sherbimit tone .

POLITIKAT E FEMIJEVE
Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
• 0-2.99 VJEC FALAS
• 3-11.99VJEC 50 % ZBRITJE (nëse akomodohet me 2 të rritur në dhomë)
• MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR