Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*

Pushime All Inclusive në Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4*

Precio habitual
€0,00 EUR
Precio de venta
€0,00 EUR
Precio habitual
€0,00 EUR
Agotado
Precio unitario
por 
Impuesto incluido. Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.

Pulia - FUTURA STYLE CHIUSURELLE 4* - Porto Cesareo

Ofertat më poshtë - Akomodim në Comfort Room me 3 vakte + pije gjatë vakteve të përfshira!

Akomodim (7 netë), midis datave 26 Maj - 09 Qershor

 •   €910 - Total Çift
 •  €910 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç (fëmija FALAS në hotel)
 •  €1140 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 11.99 vjeç (fëmija parë FALAS në hotel)

Akomodim (7 netë), midis datave 09 - 23 Qershor

 •   €1035 - Total Çift
 •   €1035 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç (fëmija FALAS në hotel)
 •   €1290 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 11.99 vjeç (fëmija parë FALAS në hotel)

Akomodim (7 netë), midis datave 23 Qershor – 07 Korrik

 •   €1210 - Total Çift
 •   €1210 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç (fëmija FALAS në hotel)
 •   €1510 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 11.99 vjeç (fëmija parë FALAS në hotel)

Akomodim (7 netë), midis datave 07 - 28 Korrik

 •   €1350 - Total Çift
 •   €1350 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç (fëmija FALAS në hotel)
 •   €1685 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 3 - 11.99 vjeç (fëmija parë FALAS në hotel)

Akomodim (7 netë), midis datave 28 Korrik - 04 Gusht

 •   €1525- Total Çift
 •   €1525 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç (fëmija FALAS në hotel)
 •   €1905 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 3 - 11.99 vjeç (fëmija parë FALAS në hotel)

Akomodim (7 netë), midis datave 04 - 25 Gusht

 •   €2135 - Total Çift
 •   €2135 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç (fëmija FALAS në hotel)
 •   €2670 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 3 - 11.99 vjeç (fëmija parë FALAS në hotel)

Akomodim (7 netë), midis datave 25 Gusht - 1 Shtator

 •   €1525- Total Çift
 •   €1525 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç (fëmija FALAS në hotel)
 •   €1905 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 3 - 11.99 vjeç (fëmija parë FALAS në hotel)

Akomodim (7 netë), midis datave 1 - 8 Shtator

 •   €1210 - Total Çift
 •   €1210 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç (fëmija FALAS në hotel)
 •   €1510 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 11.99 vjeç (fëmija parë FALAS në hotel)

Akomodim (7 netë), midis datave 8-15 Shtator

 •   €1035 - Total Çift
 •   €1035 - Total Familja 2 të rritur + 1 fëmij 3 - 11.99 vjeç (fëmija FALAS në hotel)
 •   €1290 - Total Familja 2 të rritur + 2 fëmij 2 - 11.99 vjeç (fëmija parë FALAS në hotel)

  Përfshihen në çmim:

  1. Programi i shërbimit të hotelit: mëngjes, drekë, darkë + pije gjatë vakteve (verë e hapur, ujë me dhe pa gas, pije freskuese) (Jo All Inclusive).
  2. Tessera Club Card (Karta Shërbimit të hotelit mbulon shërbimet e plazhit dhe aktivitetet e argëtimit)
   Nuk përfshihen në çmim:
   • Taksa lokale akomodimit.
   • Pije shtesë – jashtë programit të hotelit.
   • Masazhe dhe aktivitete me pagesë në hotel.
   • Transporti.

   Informacion i rëndësishëm:

   1. Hyrja në dhomë në orën 17:00
   2. Dalja nga dhoma në orën 10:00
   3. Nga data 07 Korrik - 01 Shtator hyrja dhe dalja nga hotelin bëhen ditën e Djelë
   4. Akomodimi fillon me darkën e parë (jo drekën)
   5. Hyrja në orën 12:00 pm është me kosto shtesë, 20 euro për të rritur dhe 10 euro për fëmijet, ku paguhet direkt në hotel
   6. Hoteli ndodhet 2.5km nga plazhi ku transporti bëhet me shuttle të hotelit me orare të paracaktuara.
   7. Shërbimet e plazhit: 1 çadër me shezllon/karrige për dhomë falas duke filluar nga rradha e tretë, rradha 1 dhe 2 janë me kosto shtesë
   8. Bebe 0 - 2.99 vjeç kushton 105 euro java (paguhet në hotel), akses në kuzhinën e bebeve, krevat bebe, (krevat bebe personal nuk lejohet). 
   9. "Club Card" - e përfshirë në çmim
   10. Peshqiret e plazhit, me 10 euro depozitë, ndërrimi peshqireve 5 euro.
   11. Aktivizimi i kuzhines 7 euro nata, + 40 euro kosto pastrimit
   12. Kafshet lejohen nese jane te vogla, nuk lejohen ne zonat publike, 70 euro java, + 50 euro per pastrimin final.
   13. Taksa turistike paguhet ne hotel ne monetin e hyrjes

   Mundësite e transportit:

   1. Avion Tirana - Bari fluturim direkt + transfertë në hotel
   2. Traget Durres - Bari me makinë personale (shkoni vetë në hotel)

   *Për çmimet e transportit na dërgoni datat që doni të udhëtoni dhe sa persona jeni.

   *Kushtet e pagesave: 

   • 50% në momentin e rezervimit (e anullueshme deri 35ditë para nisjes)
   • 100% 35 ditë para nisjes.