Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë
 • Cargar imagen en el visor de la galería, Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë

Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë

Precio habitual
€0,00 EUR
Precio de venta
€0,00 EUR
Precio habitual
Agotado
Precio unitario
por 
Impuesto incluido. Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.

Tur Grup, All Inclusive në Korfuz 3 Ditë

Vizitohen: Korfuz - Paleokastritsa

Çmimet janë për 1 person, akomodimi në dhomë dyshe, minimumi 2 të rritur!

Në çmim përfshihen:

 • Akomodimi në hotel 3* ose 4*
 • ALL INCLUSIVE
 • BILETA E TRAGETIT IGUMENICË - KORFUZ - IGUMENICË
 • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
 • Mëngjesi, dreka, darka
 • Transporti sipas programit

Në çmim nuk përfshihen:

 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.

PROGRAMI:

► Nisja nga Tirana në orën 23.30 një ditë para datës së udhetimit (hyrjes në hotel).

► Nisja nga Durresi ( Stacioni i Trenit dhe Plepat në orën 00:00 një ditë para datës se udhëtimit ).

Në orën 23:00 një dite para datës së udhëtimit, fillon udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz.

Dita e Parë: Mbërritja në Korfuz rreth orës 12.00 Më pas drejtohemi drejt hotelit. Konsumimi i drekës në hotel. Kohë e lirë në ambientet e hotelit. Konusmimi darkës në hotel . Pas darkës qëndrim i lire.

Dita e Dytë.  

Mëngjesi në hotel . 

Pas mengjesit vizite ne Paleokastritsa .Rruges ndales ne fabriken e pijeve dhe likereve " Koum Kouat".Qendrimi deri ne dreke dhe sipas deshires vizite ne akuariumin & manastirin e Paleokastritses ( Extra 7 Euro ) .

Kthimi ne hotel . Konsumimi i drekes. Me pas kohe e lire per te shfrytezuar facilitetet e hotelit ose plazh.

Darka ne hotel .

Dita e Tretë. 

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit nisemi drejt qyetit te vjeter te Korfuzit ku do vizitojme pikat kryesore te tij.

Nisja nga Korfuzi me traget dhe nëpërmjet Igumenicës për në Tiranë pasdreke. Mberritja në Shqipëri ne mbremje.

 

POLITIKAT E FEMIJEVE
Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
• 0-2.99 VJEC FALAS
• 3-11.99 VJEC 50 % ZBRITJE
• MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR